Nepřehlédněte

Jsem Ježek Sonic se super novým vzhledem! (trailer)

Nový trailer už odhaluje Ježka Sonica v celé jeho “nové kráse”. Kauza Sonic totiž před pár měsíci zaskočila studio Paramount. Diváci byli velmi nespokojeni se vzhledem legendárního Sega ježka a tvůrci nátlaku fanoušků nakonec podlehli. První věta z traileru je příznačná a je jasným vzkazem všem diváků: Jsem ježek Sonic, modré klubko super energie se super parádní vizáží!” Jak se nový vzhled Sonica podařil posuďte v následujícím dabovaném nebo titulkovaném traileru.


Fanoušci hry kritizovali v prvním traileru zejména ježkovy zmenšené oči a nohy. Sonic není prvním titulem, kde by se k úpravám přistoupilo na základě kritiky fanoušků. Ke korekci vzhledu došlo v nedávné době třeba u filmu: Alita: Bojový anděl.

Původní kritizovaný vzhled v prvním traileru:

Dnešní generace třicátníků a čtyřicátníků si moc dobře pamatuje jakou mánii v devadesátých letech vzbudila hra společnosti Sega Sonic The Hedgehog (Ježek Sonic). Pod stejnojmenným názvem tedy 20. února pošle společnost CinemArt do kin hraný film s tímto hyper rychlým ježkem. Proti němu pochopitelně musí stát obávaný Dr. Robotnik. Toho ztvární Jim Carrey. Sonicova parťáka si zahrál James Marsden. Sonica v originále mluví Ben Schwartz.

-red-
foto/video: CinemArt © 2019