Nepřehlédněte

Dokonalá lež: Romantika plná falše s královnou a Gandalfem (soutěž)

Dva legendární herci Helen Mirren (Královna) a Ian McKellen (Pán prstenů, Hobit) se sešli v novém špionážním dramatu režiséra Billa Condona Dokonalá lež. Oba dva herci se na filmovém plátně setkávají úplně poprvé.

Šarmantní podvodník Roy Courtnay (McKellen) si v životě nadělal spoustu problémů a stále jej pronásleduje jeho temná minulost. Když na internetové seznamce potká bohatou vdovu Betty McLeish (Helen Mirren), nemůže uvěřit svému štěstí. Námluvy ale neprobíhají zcela podle jeho představ. Postupem času Roy zjišťuje, že city které chová k Betty, a které měly být falešné, se stávají skutečnými a to začíná být pro Royův tajný plán opravdovým problémem…

Soutěž o dárky k filmu Dokonalá lež

SOUTĚŽ probíhá od 27. listopadu 2019 do 2. ledna 2020. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Vertical Entertainment, s.r.o.
Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Dokonalá lež”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.