Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE SI POSLECHLI NÁŠ PODCAST S REŽISÉREM PETEREM BEBJAKEM? MIMO JINÉ O NOVINCE SMRŠŤ NEBO VEDLEJŠÍ PRODUKT? NAJDETE HO ZDE.

Láska v zasněžených Tatrách – Šťastný nový rok v rozhovorech s herci (video)

Jakub Prachař jako neurotický ředitel hotelu, Táňa Pauhofová se zlomeným srdcem, Zuzana Norisová s potrhlým manželem, Ján Koleník a Petr Vaněk s prohozenými rolemi majitele a jeho šoféra, Anna Kadeřávková coby načančaná influencerka, Jiří Bartoška, který hledá na horách starou lásku, nebo Emília Vášáryová, která na něj možná čeká. Ti všichni se sejdou v zasněžených Vysokých Tatrách v romantické komedii Šťastný nový rok, která se právě promítá v kinech. S herci jsme si povídali o filmu i jejich vztahu k Vánocům, zimě, Silvestru nebo lásce na první pohled. Podívejte se na video.

Přes řadu romantických a zábavných karambolů zjistí, že láska má mnoho podob a nakonec si najde každého. ,,Šťastný nový rok je poctou starým československým filmům, které dokázaly pobavit celé generace diváků v čase svého vzniku i několik desetiletí poté. Zároveň chceme nabídnout divákům jejich moderní a současnou verzi,“ říká producentka Adriana Kronerová.

-red-
foto/video: Totalfilm.cz, Bontonfilm © 2019

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast