Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

ÚPLNĚ PRVNÍ OCHUTNÁVKA Z POKRAČOVÁNÍ VELEÚSPĚŠNÉHO VYŠEHRADU JE TADY. NATÁČENÍ PRÁVĚ ZAČALO.

Můj příběh: Vilma Cibulková jako teta oběti násilnického muže (video)

Nový český film se závažným tématem domácího násilí vstoupí do kin už 9. ledna. Hlavní hrdinku ve filmu Můj příběh hraje Vlastina Svátková, její tetu Marii Vilma Cibulková, která v následujícím videu zve na film.

Vlastina Svátková hraje baletku Eli, která rezignuje na úspěšnou kariéru kvůli osudové lásce. Muž jejího srdce má však dvojí tvář, a tak Elizabeth v jediném okamžiku ztratí úplně vše, na čem jí v životě záleželo. Její celoživotní oporou je teta Marie, která Eli po smrti matky vychovala a přivedla k baletu.
„Byla jsem jedna z prvních, které se dostal tenhle krásný příběh do ruky. Krásný můžu použít pouze v případě, kdybych ho nahradila slovem silný, protože to divák pochopí sám. Je strhující a velmi vážný příběh se bohužel netýká v mezilidských vztazích jen naší hlavní hrdinky,“ říká herečka a dodává. „Miluji příběhy ze života, takže v tomto případě jsem vůbec váhat nemusela.“ Její hrdinka ve filmu Můj příběh musí přihlížet, jak se Eli čím dál víc stává obětí násilnického muže. „Kolikrát v životě jsou tyhle vypjaté a nesnesitelné situace děsné v tom, že člověk neví, že je vlastně oběť, řítí se a neví kam. A ten, kdo se na to dívá druhým okem, což ve filmu je právě Marie, tu jízdu nemůže ovlivnit, nemůže do toho zasahovat. Protože je jistá hranice, kdy si smí nebo nesmí dovolit vstupovat někomu do manželství,“ říká Vilma Cibulková.

Násilnického manžela dvojí tváře hraje Saša Rašilov. Ve filmu dále hraje Pavel Kříž, Tereza Kostková, Nela Boudová, Zuzana Norisová, Alžběta Stanková, Jaromír Nosek, Milan Kňažko, Martin Stránský nebo Roman Vojtek.

-red-
zdroj: U. Donátová
foto/video: Falcon © 2019

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast