Nepřehlédněte

Cina, Holán, Holland a Pratt v dabingu pixarovky Frčíme (video)

Tentokrát tu máme dva exkluzivní pohledy do zákulisí. Do kin 5. března vejde očekávaná pixarovka Frčíme. Postavám v původním znění propůjčili svůj hlas Tom Holland (Ian) a Chris Pratt (Barley). V českém znění tyto postavy nadabovali Jan Cina a Michal Holán. Do anglického i českého dabingu vás vezme v následujících videích ze zákulisí. Snímek Frčíme nás zavede do světa fantazie, ve kterém se představí dva elfští teenageři, kteří se vydají na pozoruhodnou magickou výpravu…

Tom Holland i Chris Pratt si namlouvání dvou rozdílných bratrů velmi užívali. Oba herci se znají z natáčení filmů společnosti Marvel a jsou kamarádi. I Jan Cina s Michalem Holánem se znají dlouho a jsou rádi, že na snímku mohli pracovat. “Škoda, že se dabuje zvlášť, potkali jsme se tady vlastně jen kvůli natáčení našeho videa. Kdybychom mohli dabovat spolu, to by byla teprve jízda,” svěřil se nám Michal Holán ve studiu Virtual, kde česká verze nového rodinného filmu Frčíme vznikala.
Dabing režírovalo duo režisérek Alice Nellis a Adéla Kubačáková. Pro filmovou režisérku Alici Nellis to byla úplně první dabingová režie. Za režisérkami se v dalším videu podíváme za pár dní.

Frčíme (Onward) dorazí do kin 5. března. Film režíroval Dan Scanlon, který má na kontě například Univerzitu pro příšerky a základ příběhu Frčíme čerpal ve své rodině.

-red-
foto/video: Falcon, Disney, Pixar, Totalfilm Media © 2020

Comments are closed.

%d blogerům se to líbí: