Justin Timberlake představuje trollí songy (video)

Pokračování úspěšného hudebního animáku Trollové: Světové turné posunulo z dubna premiéru na 27. srpna. Budeme filmu tedy držet palce. V následujícím videu vám Justin Timberlake (Větvík) představí songy z filmu. Kromě hereckého a pěveckého výkonu působí zároveň jako hudební producent filmu. Jak songy vznikaly a proč zvolil právě tyto konkrétní písničky, se dozvíte v následujícím videu.

Stejně jako první díl, i pokračování je plné hudebních pecek a jejich originálních předělávek. Představitel Větvíka Justin Timberlake navíc pro film napsal novou písničku, která má ambice dobývat čela hitparád jako na Oscara nominovaný hit Can´t Stop The Feeling z prvních Trollů. Ani v českém znění nebudou diváci ochuzení o zajímavé hlasy, v rolích Poppy a Větvíka se vracejí Ivana Korolová a Martin Písařík, za Rockové Trolly budou hrát Monika Absolonová a Petr Janda.
Připravujeme videa z natáčení českého dabingu. Kromě výše jmenovaných nebude chybět ještě Vendula Příhodová a Václav Noid Bárta.Premiéra je naplánována na 27. srpna.

-red-
foto/video: Universal, CinemArt, Totalfilm © 2020