Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

NEJKRÁSNĚJŠÍ A NEJDOJEMNĚJŠÍ ANIMÁK ROKU? UŽ JSTE VIDĚLI TRAILER ROZZUM V DIVOČINĚ?

Do kin se vrátí legendární pes Lassie (trailer)

Do kin se vrátí na začátku července slavná kolie Lassie. Dojemný příběh o psí věrnosti podle povídky Erica Knighta se na plátnech kin objevil už v roce 1943. Od té doby látka zaznamenala spoustu různých filmových i televizních adaptací. 2. července budou moci čeští diváci vyrazit na nové zpracování. Do kin půjde čerstvé německé zpracování s českým dabingem.

Povídka „Lassie se vrací“ vyšla v roce 1940 a hned získala obrovskou popularitu. Stejně jako první filmové zpracování z roku 1943, v němž jednu z dětských rolí i později slavná Elizabeth Taylor. Nesmrtelný příběh a postava Lassie se ve filmech, seriálech nebo komiksech v různých obměnách pravidelně vrací a v aktuálním zpracování původního příběhu předvede zase nové kousky.

Dvanáctiletý chlapec a jeho věrná psí kámoška Lassie jsou proti své vůli rozděleni a Lassie je převezena až na druhý konec země. Z nového domova ale uteče a vydává se na neuvěřitelně odvážnou, strastiplnou a někdy i zábavnou cestu zpátky.Film vznikl tentokrát v Německu v režii Hanno Olderdissena. Ten má se srdceryvnými příběhy zkušenost. Za sebou má úspěšný snímek Rock My Heart o dívce, která má srdeční vadu a hrozí jí smrt. Olderdissenovi se ale přes těžké téma podařilo natočit pozitivní a originální snímek. Zdá se, že pro novou adaptaci světoznámé Lassie má slušnou průpravu.

-red-
foto/video: Bontonfilm © 2020

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast