Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

ÚPLNĚ PRVNÍ OCHUTNÁVKA Z POKRAČOVÁNÍ VELEÚSPĚŠNÉHO VYŠEHRADU JE TADY. NATÁČENÍ PRÁVĚ ZAČALO.

Úspěšná dvojka Ledového království vychází na videu (soutěž)

Bezpochyby jeden z neúspěšnějších animáků posledních měsíců nyní vychází na nosičích Magic Boxu. Kromě DVD a Blu-ray disků najdete disneyovku Ledové království II také v legálních videotékách (iTunes, O2). Společně s distributorem jsme pro vás připravili soutěž o 3 balíčky s DVD a knihou. Naše soutěžní otázka se bude týkat zákulisí výroby českého dabingu.

Ledové království II (foto: Falcon)

Po šesti letech se vrátilo něco, co je pro jedné obrovskou odměnou (děti) a pro jiné trestem nejvyšším (rodiče). Samozřejmě je tento úvod do určité míry nadsázkou, ale Ledové království se před lety stalo neočekávaným fenoménem, které jedni milují a druzí zatracují (zejména pak unavené matky, jejichž závislé ratolesti si pouští první díl pořád dokola). Obzvlášť v časech nynější pandemie a celostátní karantény by se placka ve vašem DVD přehrávači sice mohla stát smrtící zbraní, ale zároveň vám možná i dovolí mít chvíli čas pro sebe. Ale třeba si nové písničky i film s dětmi nakonec rádi užijete i vy. Popularita značky FROZEN poslední roky neklesala. Studio Disney ji šikovně podporovalo špičkovým globálním marketingem a v mezičase také dvěma krátkými filmy. Nyní se z kin do vašich domácích videoték dostává plnohodnotné pokračování.

Elsa v pokračování animovaného hitu vládne Arendellu, Anna je po jejím boku. Nechybí tu Kristoff se Svenem a pochopitelně ani bláznivý sněhulák Olaf. Všechno je zalité sluncem, dokud Elsa neuslyší vábivý hlas. Vydá se za ním a probudí čtyři přírodní živly. Ty začnou ohrožovat arendellské království, kterému hrozí zánik. Naši čtyři hrdinové v čele s Elsou se vydávají do kouzelného lesa, aby zjistili původ tajemného hlasu a zachránili svoje království.

Pro české diváky je dobrou zprávou i návrat českého dabingového týmu. Na vaše obrazovky se tak vrací Anna (Tereza Martinková) s Elsou (Andera Elsnerová, Monika Absolonová), Kristoffem (Miloslav König), Olafem (Václav Kopta) a Svenem, aby zachránili království Arendelle od velkého nebezpečí. Pojďte si s námi zasoutěžit o 3 DVD s filmem a 3 knihy. Stačí se pozorně dívat na video nad tímto odstavcem.Soutěž o DVD a knihy Ledové království II

[contact-form][contact-field label=’Jméno‘ type=’name‘ required=’1’/][contact-field label=’E-mail‘ type=’email‘ required=’1’/][contact-field label=’Kdo je autorem českých textů k písním v Ledovém království II?‘ type=’radio‘ required=’1′ options=’Lou Fanánek Hagen,Václav Kopta,Pavel Cmíral’/][/contact-form]

SOUTĚŽ probíhá od 7. dubna 2019 do 14. dubna 2020. Dodavatelem cen do soutěže je společnost AQS – Magic Box.
Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Ledové království II.”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.
TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast