Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE VIDĚLI TRAILER NA KRIMI THRILLER MIKI NATOČENÝ PODLE PŘÍBĚHU SKUTEČNÉHO ŠÉFA SLOVENSKÉHO PODSVĚTÍ? TADY JE.

3Bobule jsou v kinech – soutěž o vína a DVD s jedničkou a dvojkou

Do kin dorazil třetí díl vinařské komediální ságy 3Bobule. Film režíroval Martin Kopp podle scénáře Matěje Podzimka a Tomáše Vávry. Do hlavních rolí se vrací Tereza Ramba, Kryštof Hádek a Lukáš Langmajer. Nechybí ani Miroslav Táborský či Marián Roden. Slovenskou posilou je u sousedů velmi populární Braňo Deák (seriál Oteckovia).Producentem je opět Tomáš Vican (Lidice, Bobule, 2Bobule, Vinaři, Bajkeři). Soutěžte s námi o vína od producenta filmu a první dva díly na DVD.

Oba předchozí díly Bobulí vidělo v kinech 800 tisíc diváků a televize je oba pravidelně opakuje také na svých obrazovkách. Film vstoupil do kin 25. června.

Soutěž o vína z vinařství Vican a Bobule a 2Bobule na DVD

[contact-form][contact-field label=’Jméno‘ type=’name‘ required=’1’/][contact-field label=’E-mail‘ type=’email‘ required=’1’/][contact-field label=’Ve kterém díle Bobulí hrál Jiří Krampol?‘ type=’radio‘ required=’1′ options=’Bobule,2Bobule,3Bobule’/][contact-field label=’Ve kterém díle zazněla věta o špačcích, kteří jsou na ho*no?‘ type=’radio‘ options=’Bobule,2Bobule’/][/contact-form]

SOUTĚŽ probíhá od 25. června 2020 do 3. července 2020. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Bioscop, a.s. Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést “3Bobule”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

-red-
foto/video: Vinná galerie, Totalfilm Media, Bioscop © 2019

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast