3Bobule jsou v kinech – soutěž o vína a DVD s jedničkou a dvojkou

Do kin dorazil třetí díl vinařské komediální ságy 3Bobule. Film režíroval Martin Kopp podle scénáře Matěje Podzimka a Tomáše Vávry. Do hlavních rolí se vrací Tereza Ramba, Kryštof Hádek a Lukáš Langmajer. Nechybí ani Miroslav Táborský či Marián Roden. Slovenskou posilou je u sousedů velmi populární Braňo Deák (seriál Oteckovia).Producentem je opět Tomáš Vican (Lidice, Bobule, 2Bobule, Vinaři, Bajkeři). Soutěžte s námi o vína od producenta filmu a první dva díly na DVD.

Oba předchozí díly Bobulí vidělo v kinech 800 tisíc diváků a televize je oba pravidelně opakuje také na svých obrazovkách. Film vstoupil do kin 25. června.

Soutěž o vína z vinařství Vican a Bobule a 2Bobule na DVD

SOUTĚŽ probíhá od 25. června 2020 do 3. července 2020. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Bioscop, a.s. Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést “3Bobule”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

-red-
foto/video: Vinná galerie, Totalfilm Media, Bioscop © 2019