3Bobule: Konečně vím, co tu vlastně dělám, říká Langmajer o roli

“Já jsem si možná z těch třech dílů tenhle třetí nejvíc užíval a užívám. Možná proto, že mám takový pocit, že trošku víc vím, co tady dělám,” vzpomíná a vypráví o přátelství hlavních hrdinů ve filmu 3Bobule herec Lukáš Langmajer.  V novém videu ze zákulisí očekávané trojky vinařské komedie mluví Lukáš Langmajer o natáčení i svojí postavě. Do kin novinka režiséra Martina Koppa vstoupí už 25. června.

Zpátky do kraje vína nás zvou opět Tereza Ramba, Kryštof Hádek a právě Lukáš Langmajer. Ve třetím pokračování oblíbené série nechybí ani Miroslav Táborský či Marián Roden. Na plátně se objeví i několik nováčků. Mladou policistku si zahrála Lumíra Přichystalová, tajemného krasavce zase populární slovenský herec Braňo Deák. Ve filmu se objeví i Michal Isteník, známý ze seriálu Most.

Třetí pokračování kultovní komedie napsali Matěj Podzimek a Tomáš Vávra, režie se ujal Martin Kopp. Hudbu k filmu skládá Jan P. Muchow. Za komedií z vinařského prostředí stojí opět producent a vinař Tomáš Vican, který kromě filmů Bobule a 2Bobule produkoval také snímek Bajkeři, dvě série seriálu Vinaři, a koprodukoval filmy Lidice a Martin a Venuše.
Film 3Bobule měl mít původně premiéru už 12. března. Těsně před vstupem filmu do kin přišla koronakrize a vládní opatření, které uzavřely kina po celé zemi.

-red-
foto/video: Bioscop, Totalfilm Media, Tomáš Vican © 2019