Finální trailer prequelu Kingsmana je tady! První mise propukne v září (video)

Třetí trailer prequelu Kingsman: Tajná mise nás definitivně přesvědčil, že v pořadí třetí film franšízy, může být lepší než průměrná dvojka s podtitulem Zlatý kruh. První film Kingsman: Tajná služba zatím zůstal nepřekonán. Prequel, který bude mát premiéru v září, se sice odehrává dlouho před Eggsyho eskapádami (1. světová válka), ale dosud zveřejněné ukázky i výborné obsazení hovoří jednoznačně ve prospěch v pořadí třetího filmu pod touto jinak velmi sexy filmovou značkou. V hlavních rolích tentokrát uvidíme Ralpha Fiennese a Harrise Dickinsona. 

Ale i zbytek obsazení očekávaného prequelu zní skvěle. Namátkou zmiňme jména jako Aaron Taylor-Johnson, Stanley Tucci, Daniel Brühl, Gemma Artenton, Matthew Goode nebo Rhys Ifans. Pochopitelně že velmi důležitou informací je jméno režiséra, kterým je opět Matthew Vaughn.
Český distributor Falcon láká na film oficiální synopsí: Zatímco se sebranka nejhorších tyranů a geniálních zločinců připravuje rozpoutat válku, jež má zahubit miliony lidí, jeden muž musí vyhrát závod s časem a zastavit je. Ve snímku „Kingsman: První mise“ se stanete svědky zrodu první nezávislé tajné služby.

Kingsman: První mise vstoupí do českých kin 17. září.

-red-
foto/video: CinemArt © 2019