Raoul Taburin: Vyhraj lístky do kina i knižní předlohu

Do kin právě vstoupila francouzská komedie Raoul Taburin. Tohle jméno určitě některým z vás nebude neznámé. Skrývá se pod ním populární postava humoristy a kreslíře Jeana Jacquea Sempého. Raoul Taburin, hrdina stejnojmenné knihy, geniální opravář kol a oblíbený vtipálek, jenž rozumí kolům jako nikdo jiný, má jedno skutečně překvapivé tajemství. Na kole totiž vůbec neumí jezdit! Když poklidný život v prosluněném městečku na jihu Francie naruší rozšafný pařížský fotograf, začíná hrozit, že Raoulovo tajemství bude odhaleno… Soutěžte s námi a distribuční společností Aerofilms o lístky do vybraného kina a zároveň i knižní předlohu od nakladatelství Baobab.

Film Raoul Taburin má zvláštní dar. Během pár chvilek vás přenese na francouzský venkov, kde se tak trochu zastavil čas. A vy tu pak můžete strávit hodinu a půl pohlceni v příběhu, který vás pohladí a zahřeje u srdce. Snad každý z nás měl někdy v životě tajemství, které kvůli studu skrýval před ostatními. Raoul Taburin nám dobře známou a trochu otřepanou pravdu „s upřímností nejdál dojdeš” sděluje originálně, vtipně a laskavě. Když jsem film viděla poprvé, svou pohodovou atmosférou a hravostí mi připomněl Amélii z Montmartru a tak mě nepřekvapilo, že oba filmy mají společného scenáristu. Je to zkrátka jeden z těch snímků, u jejichž závěrečných titulků si s úsměvem říkáte, že svět je v pořádku,“ představuje film Kateřina Dvořáková z Aerofilms.

Soutěž o 3x balíček s dvěma lístky do kina a knížkou

V případě výhry máte na výběr vstupenky do těchto kin: Aero (Praha) / Bio Oko (Praha) / Světozor (Praha), Bio Central (Hradec Králové) nebo Kino Scala (Brno).

SOUTĚŽ probíhá od 4. června 2020 do 8. června 2020. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Aerofilms.
Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Raoul Taburin”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

Jinou komedii? Mrkněte třeba na