Soutěž s Bourákem o filmová trika a DVD Toman

V kinech je od čtvrtka první velká česká pokaranténní novinka – česká komedie Bourák. Film s Ivanem Trojanem natočil Ondřej Trojan podle scénáře Petra Jarchovského. Z námětu na sociální drama vznikla ulítlá černá komedie o dospělé dceři, která se rozhodne zachránit manželství svých nedospělých rodičů dřív, než půjde celá rodina ke dnu. Soutěžte s námi o originální trika k filmu. Tři z vás ke triku navíc získají DVD s předchozím filmem Ondřeje Trojana Toman.

Soutěž o trička k filmu a DVD Toman

SOUTĚŽ probíhá od 14. června 2020 do 18. června 2020. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Falcon, a.s. a Totalfilm Media, s.r.o.
Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Bourák”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.