Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

JIŘINA BOHDALOVÁ SE V NEDĚLI NA ČT1 PŘEDSTAVÍ V DRAMATU JIŘÍHO STRACHA SVATÁ, HRAJE PŘEŽIVŠÍ VĚZENKYNI GULAGU. TRAILER ZDE

Soutěž s Bourákem o filmová trika a DVD Toman

V kinech je od čtvrtka první velká česká pokaranténní novinka – česká komedie Bourák. Film s Ivanem Trojanem natočil Ondřej Trojan podle scénáře Petra Jarchovského. Z námětu na sociální drama vznikla ulítlá černá komedie o dospělé dceři, která se rozhodne zachránit manželství svých nedospělých rodičů dřív, než půjde celá rodina ke dnu. Soutěžte s námi o originální trika k filmu. Tři z vás ke triku navíc získají DVD s předchozím filmem Ondřeje Trojana Toman.

Soutěž o trička k filmu a DVD Toman

[contact-form][contact-field label=’Jméno‘ type=’name‘ required=’1’/][contact-field label=’E-mail‘ type=’email‘ required=’1’/][contact-field label=’Ve kterém filmu Ondřeje Trojana z období 2. sv. války ztvárnila hlavní roli Aňa Geislerová?‘ type=’radio‘ required=’1′ options=’Občanský průkaz,Želary,Jízda’/][/contact-form]

SOUTĚŽ probíhá od 14. června 2020 do 18. června 2020. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Falcon, a.s. a Totalfilm Media, s.r.o.
Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Bourák”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast