Black Adam: Dwayne Johnson obléká kostým superhrdiny (teaser)

Dwayne Johnson, aka The Rock, který je aktuálně nejlépe placeným hercem na planetě, se brzy připojí k zástupu kolegů, kteří oblékli superhrdinský kostým. Akce DC FanDome kromě tuny materiálů, které jsme vám postupně přinesli, představila i antihrdinu Black Adama, který si ke konci příštího roku střihne vlastní film a poté půjde po krku svému úhlavnímu komiksovému nepříteli Shazamovi.

Dwaynův Black Adam se měl objevit už právě v loňském snímku Shazam!, producenti z DC a Warner Bros si jeho příběh nakonec ušetřili do vlastního filmu, jehož natáčení se kvůli pandemii pozdrželo a začalo nyní v létě. Black Adam tak byl v Shazamovi jen nepřímo zmíněn ve scéně, kde Billy Batson (kterého si zahráli Asher Angel a Zachary Levi) dostává od čaroděje své superhrdinské schopnosti.

Black Adam byl starověký egyptský princ, kterého zotročení jeho lidu dovede k poněkud extrémním činům. Shodou okolností pak dostane nadlidské schopnosti od stejného čaroděje, jako o pět tisíc let později narozený Billy. Antihrdina v podání Dwaynea Johnsona nejprve dostane svůj origin ukazující jeho únik z prastarého vězení, k čemuž vám přinášíme čerstvý animovaný teaser, než se setká i přímo se svým úhlavním protivníkem Shazamem v jeho druhém filmu.

Black Adama režíruje Jaume Collet-Serra (Mělčiny), premiéra by měla proběhnout 23.12. 2021. Pokračování Shazama by mělo přijít do kin někdy v roce 2022.

-red-
foto/video: DC, Warner Bros., Vertical Entertainment, Totalfilm Media © 2020