Televize Seznam nabídne zahraniční krimi seriály, filmy i vlastní pořady

Seznam TV se už na jaře letošního roku výrazně odklonila od formátu zpravodajské stanice. V podzimním schématu se chce víc zaměřit na zábavu pro celou rodinu. V programu se kromě vlastních formátů objeví i české filmy, dokumenty i krimi seriály ze skandinávské a britské produkce. V programu diváci nově uvidí kulinářskou show, auto moto show, ale i vlastní pořady, zpravodajství, byznys a publicistiku.

Hodinka – nový seriál na Televizi Seznam

 „Pokračujeme ve změnách, které jsme v rámci úpravy programového schématu úspěšně nastartovali v březnu letošního roku. Obsahově opět výrazně posilujeme – od září zařazujeme do vysílání čtyři kvalitní zahraniční seriály, které se ve světě těší divácké oblibě. Budeme pokračovat ve vysílání divácky oblíbených českých filmových legend nebo Zahradních proměn, které v odpoledním vysílacím bloku nově doplní pořad o vaření a auto-moto magazín,“ říká ředitel Televize Seznam Ivan Mikula.

Vražedná konstelace

Českým divákům se nově představí špionážní drama Hodinka, rodinné drama Dědictví, severské kriminální seriály Vražedná konstelace a Špinavý byznys, i nadále budou pokračovat PC Rebelové a Zločinná mysl.
Diváci se mohou těšit i na vlastní pořady Televize Seznam – Moje místa Blanky Kubíkové ze zákulisí života známých osobností, satirický pořad Jindřicha Šídla Šťastné pondělí a investigativní pořad Záhady Josefa Klímy.

„Do budoucna bychom divákům rádi nabídli více vlastního obsahu, na pilotech některých pořadů již nyní spolupracujeme s produkcí Streamu. Pro letošní podzim jsme připravili dokumentární portrét trans osob, který otevírá témata a otázky, kterým se v českém mediálním světě nevěnuje velká pozornost.  Projekt Trans* zařadíme do vysílání v polovině října,“ prozradil Ivan Mikula.

Trans

V programu odpolední ve všední dny nebude chybět kulinářská show Gordona Ramsayho, moto pořad Fifth Gear a oblíbené Zahradní proměny. Podvečerní čas patří dětem a animovaným seriálům.
V úterý večer televize nabídne české filmové klasiky. České filmy v programovém schématu doplní rodinné páteční animované filmy a sobotní filmy týdne.

V úterý 8. září čeká na diváky premiéra nového dílu One Man Show z produkce Streamu.

Po krátké prázdninové přestávce se do vysílání vrací kompletní zpravodajský a publicistický blok, každý všední den v podobě odpoledních (nově už v 15:00 hodin) a večerních zpráv (18:30 hodin), a publicistický pořad Detail vysílaný ve čtvrtek.

Nová grafika TV Seznam

S novou podobou programového schématu získá během září Televize Seznam i nový grafický obal, na kterém pracoval interní tým v čele s Petrem Černým. „Televize Seznam se po třech letech od svého spuštění proměnila a vyzrála v plnoformátovou až rodinnou stanici, a proto jsme se rozhodli podpořit tuto změnu i redesignem vnitřní grafiky, která provází diváka všemi částmi selfpromotion. Nejmarkantnějším změnou je přidání prostoru do většiny grafických prvků a částečná proměna loga Televize Seznam,“ komentuje grafiku TV Art director Petr Černý.

-red-
zdroj: Hana Holubová
foto: Televize Seznam © 2020