Diváci vzali After: Přiznání útokem, první den přišlo 15 tisíc lidí (soutěž)

Zájem na sociálních sítích už leccos napovídal dopředu. Pokračování After bude pravděpodobně jedním z víkendových kinohitů. Film dokázal hned při svém startu v Česku nasbírat 15 000 diváků za jeden večer. Pokračování úspěšné romantické série pro teenagery – After: Přiznání vstoupilo do kin ve čtvrtek. První díl zaznamenal obrovský divácký ohlas a jen trailery k druhému dílu v Česku dosáhly sta tisíců zhlednutí, lajků a komentářů. Jak se od prvního filmu proměnily jednotlivé charaktery a neuvadla mezi Tessou a Hardinem vášeň? Níže se pokusíme odpovědět. Zároveň si můžete zasoutěžit o knižní předlohu.

Na konci prvního dílu se loučíme se zrazenou Tessou a s Hardinem, který poprvé ve svém životě zažívá, jaké to je mít zlomené srdce. Pokračování nás zavádí do doby, kde se Tessa se svým životem posouvá dál a snaží se na lásku svého života zapomenout. Nastupuje na vysněnou stáž a v jejím životě se objevuje spousta nových lidí i příležitostí. Hardin však zapomenout nedokáže a utápí se v žalu. Dochází mu, že udělal osudovou chybu a svou lásku musí získat zpět. Tessa ale už není tou stejnou dívkou, jako bývala. Je vyspělejší, silnější a zkušenější. Změna její osobnosti se odráží na jejím vzhledu a formě vystupování. Tessa prostě již není nevinnou holčičkou, kterou bývala před osudovým setkáním s Hardinem. Film také odkrývá více z Hardinovy minulosti a umožňuje divákovi pochopit jeho osobnost. Zjišťujeme, proč uzavřel sázku, která zradila Tessinu důvěru a dozvídáme se více o jeho vnitřních démonech.

After: Přiznání (Bontonfilm)

Ve snímku se objevuje také spousta nových postav. Jednu z těch zásadních hraje herečka Candice King. Představuje Kimberly – jednu ze zaměstnankyň firmy Vance Publishing, kam Tessa právě nastoupila. Postupem času se z obou dívek stanou přítelkyně. Další novou postavou je majitel společnosti Vance Publishing Christian (Charlie Weber). A do Tessina života vstupuje také nový muž – Trevor, kterého ztvárňuje Dylan Sprouse. Jedná se o opak osobnosti, kterou představuje Hardin. Je hodný, pozorný a srdce Tessy by s ním mohlo najít klid. Je ale takový vztah tím, po čem touží? Nebo dá raději přednost vášni, žhavým dotekům a vzrušení, které pociťuje jen s Hardinem Scottem?

Soutěž o 5x knihu After: Přiznání

After: Přiznání divákům slibuje větší autenticitu, protože na scénáři pracovala přímo autorka literární předlohy Anna Todd. Původně příběh vznikal na volně dostupné platformě Wattpad, kde se stal obrovským hitem a získal více než miliardu přečtení. Pokračování narozdíl od prvního hitu slibuje také mnohem více odvážných scén. Režisér snímku Roger Kubble říká: „Jedná se sice o sequel, ale je natočen v úplně jiném duchu. První díl byl více poetický, tento bude větší jízda.“ Ve filmu se každopádně objevuje více vulgarit, nahoty a erotických scén. Můžeme tedy říct, že se jedná o jakousi obdobu 50 odstínů pro teenagery.

připravila: Kateřina Slavíková
foto/video: Bontonfilm © 2020