Nepřehlédněte

Mulan jde do kin, máme pro vás první dojmy na videu a klip s Christinou Aguilerou

Do kin už v pátek 4. září dorazí nová verze disneyovské klasiky Mulan. Ještě než si přečtete připravovanou textovou recenzi (hned od tří redaktorů), podívejte se na nové video z natáčení, které připomene dřívější i nynější spolupráci zpěvačky Christiny Aquilery na filmu. V článku najdete také úplně první video recenzi na českém internetu od našeho spolupracovníka Jakuba Neumanna. O víkendu na vás čeká soutěž o filmové ceny a také zbrusu nový pohled na natáčení epických akčních sekvencí a hlavní představitelku.

Úvodní píseň filmu Mulan Reflection nazpívala zpěvácká superstar Christina Aguilera. Stejně jako v animované filmové verzi před 22 lety, kdy jí bylo pouhých 16 let.
Je úžasné se vracet k tak neuvěřitelnému příběhu, který je plný síly a poselství, a které platí i dnes: zůstat věrný sám sobě, být tím, kým jste, a učit se nebojácnosti. Moje nová píseň Loyal Brave True představuje jemnou rovnováhu mezi zranitelností a silou. A původní Mulan a písnička Reflection jsou důvod, proč tady dnes sedím “, říká Christina Aguilera během rozhovoru pro natáčení hudebního klipu, ve kterém popisuje novou verzi písně: „Je o něco vážnější, má více orchestrální aranžmá a je v ní silnější zpěv.“

„Christina Aguilera je jednou z největších zpěvaček všech dob. Její původní verze písně Reflection z animovaného filmu Legenda o Mulan, kdy jí bylo 16 let, si v dějinách hudby drží své místo, a byla odrazovým můstkem její bezkonkurenční kariéry. Díky znovu nazpívané písni Reflection a nově nazpívané písni Loyal Brave True, vnáší Christina do nové epické verze filmu své vrozené schopnosti a roky uměleckého růstu, říká prezident Music & Soundtracks pro Walt Disney Studios Mitchell Leib.

Společnost Falcon uvádí snímek Mulan do českých kin tento pátek 4. září. Diváci se mohou těšit na velkolepou podívanou příběhu o legendární bojovnici, jejíž příběh se stal nesmrtelným díky prastaré čínské baladě. Inspirativní a napínavý dobrodružný příběh sleduje osudy nebojácné dívky, která se z lásky k rodině a své vlasti rozhodne stát jednou z největších bojovnic, jakou kdy Čína poznala.

Sobota 5. září – Recenze
Neděle 6. září – Soutěž a nové video

-red-
foto/video: Totalfilm, Disney, Falcon © 2020