Venku je nový plakát Bonda, do kin půjde opravdu v listopadu

Už několik týdnů se mezi fanoušky spekuluje, že novou bondovku Není čas zemřít čeká další posun. Tyto spekulace jsou, zdá se, prozatím vyvráceny dnešním zveřejněním plakátu, který nám dorazil přímo z MGM. Kromě nového vizuálu obsahuje i nápis NOVEMBER (listopad). Česká premiéra byla už dříve ohlášena na 19. listopad 2020. Nová bondovka má smutný primát, byla na jaře úplně prvním velkým blockbusterem, který se producenti rozhodli přesunout kvůli koronavirové pandemii. Původně měl jít pětadvacátý film s agentem 007 do kin už v dubnu.

A o co v novém bondově filmu půjde? James Bond, agent 007, skončil aktivní službu a užívá si zasloužený odpočinek na Jamajce. Klid však nemá dlouhého trvání – objeví se totiž jeho starý přítel Felix Leiter ze CIA a požádá ho o pomoc. Mise na záchranu uneseného vědce se ukáže být zrádnější, než se na začátku zdálo. Bond se během vyšetřování dostane na stopu nevyzpytatelného zločince, který disponuje nebezpečnou a velmi ničivou novou technologií.

Už 8. dubna se měla v kinech tato bondovka objevit. Poslední film, kde se v roli agenta 007 objeví Daniel Craig doplatil na celosvětovou pandemii koronaviru. Filmové studio MGM a producenti filmu Michael G. Wilson a Barbara Broccoli ve svém prohlášení uvedli, že “po pečlivém zvážení a důkladném vyhodnocení globální distribuce, bude premiéra odložena na listopad 2020.”  Doufejme tedy, že další odsun se konat už nebude.

-red-
foto/video: Forum Film CZ / MGM © 2020