Nepřehlédněte

Necenzurovaná verze V síti 18+ je na aerovodu (soutěž o vouchery na film)

Jeden z bezkonkurenčně nejúspěšnějších českých dokumentů posledních let je k dispozici ke zhlédnutí legálně a online. Po kinoverzi mohou diváci vidět i speciální verzi V síti 18+. Necenzurovaná verze se obsahově od běžné verze pro starší 15 let liší v jedné zásadní věci: všechny explicitní záběry nejsou nijak rozostřeny a upraveny. V naší soutěži můžete nyní vyhrát 3 vouchery na zhlédnutí kinoverze a 3 vouchery na zhlédnutí necenzurované verze.

Radikální dokument otevírá tabuizované téma zneužívání dětí na internetu. Tři dospělé herečky s dětskými rysy se vydávají na sociální sítě, aby v přímém přenosu prožily zkušenost dvanáctiletých dívek online. Ve věrných kopiích dětských pokojů chatují a skypují s muži, kteří je na netu aktivně vyhledali a oslovili. Drtivá většina těchto mužů požaduje sex přes webkameru, posílá fotky svých penisů a odkazy na porno. Děti jsou dokonce vystaveny vydírání.
V roce 2020 zatím není divácky úspěšnější film než právě dokument V SÍTI. Ten se i po koronavirové pandemii vrátil do kin a držel se řadu týdnů na vrcholu návštěvnosti. Film vidělo několik set tisíc diváků, tvůrci pokračují i v osvětové kampani k filmu.

Aerovod.cz patří do rodiny kin Aero, Bio Oko a Světozor, Univerzitního kina Scala, Bia Central a distribuční společnosti Aerofilms. Na online VoD službě se nachází stovky kvalitních filmových titulů ke zhlédnutí i stažení.
Aerovod letos nabízí i možnost darování předplatného či stažení nebo přehrání konkrétního filmu. Vybírat lze z více než 400 titulů zahraniční i domácí produkce.

Soutěž o 3 vouchery V síti a 3 vouchery V síti 18+

SOUTĚŽ probíhá od 30. listopadu do 6. prosince 2020. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Aerofilms.cz Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést “V síti Aerovod”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

%d blogerům se to líbí: