Gump dorazí do kin v dubnu – soutěžíme o kalendáře s hvězdami filmu

Očekávané zpracování knižního bestselleru Filipa Rožka Gump – pes, který naučil lidi žít se ze známých důvodů v kinech objeví až v dubnu 2021. V těchto dnech se za normálních okolností měl pes Gump prohánět na filmových plátnech po celé zemi. Pro všechny fanoušky známého psa jsme přichystali soutěž o 3 kalendáře, ve kterých najdete stylizované fotografie Bolka Polívky, Evy Holubové, Jany Plodkové, Karla Rodena, Richarda Krajča a dalšími se zachráněnými pejsky z útulků.

Kalendář nafotila fotografka Markéta Novak, a vznikal v průběhu natáčení stejnojmenného filmu F. A. Brabce. Fotografka zachytila filmové herce spolu se zachráněnými pejsky z útulků, přičemž všichni našli v průběhu natáčení filmu svůj nový domov. Jedním z nich je také představitel hlavní role – pes Gump, který byl zachráněn ze špatných podmínek.
Obrazově povedený kalendář je charitativní. K dostání je v běžné obchodní síti. Organizace „Se psem mě baví svět“, která za projektem „Gump – pes, který naučil lidi žít“ stojí, ale navíc rozdala čtyřiceti partnerským organizacím kalendáře v hodnotě jednoho milionu korun. Výtěžek z jejich prodeje následně použijí na péči o své svěřence.

Soutěž o 3x filmový kalendář

SOUTĚŽ probíhá od 16. do 20. prosince 2020. Dodavatelem cen do soutěže je společnost AQS, a.s.. Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Gump”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.