Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE SI POSLECHLI NÁŠ PODCAST S REŽISÉREM PETEREM BEBJAKEM? MIMO JINÉ O NOVINCE SMRŠŤ NEBO VEDLEJŠÍ PRODUKT? NAJDETE HO ZDE.

Mohl by to být John Wick, ale je to Nikdo! (trailer)

Vizuál, téma i producentské podhoubí dává u filmu Nikdo rozhodně pocítit, že půjde o jakýsi ekvivalent k populární sérii John Wick. Keanu Reevese ale ve filmu nehledejte, v hlavní roli uvidíme Boba Odenkirka (Volejte Saulovi). Jeho hrdina je ten nejobyčejnější chlap středního věku, který od života dostává ránu za ranou, ale nikdy se neodhodlá vrátit mu aspoň jednu zpátky. Až jednou se skutečně odhodlá… Pusťte si nadupaný trailer.

Hutch Mansell je klidný a nenápadný chlápek – prostě „Nikdo“. Když se jedné noci vloupají do jeho domu dva zloději, Hutch se rozhodne, že se jim nepostaví na odpor, aby minimalizoval nebezpečí pro členy své rodiny. Ta ale jeho rozhodnutí dvakrát neoceňuje. Pubertální syn ho má za zbabělce a manželka jím očividně taky pohrdá. V důsledku tohoto incidentu však v Hutchovi konečně bouchnou saze, všechen dlouho ukrývaný hněv a vztek se z něj vylije ven a Hutch se vydá na cestu bojovníka, na níž se bude brodit potoky krve. Převážně cizí. Hutch má totiž minulost, velmi temnou a brutální a pro záchranu rodiny neváhá využít vše, co se v mládí naučil. Ti, kdo setkání s ním přežijí, už budou nadosmrti vědět, že nemají nikoho podceňovat.

Film Nobody režíroval Ilya Naishuler, který v kinech zabodoval s originálním akčním thrillerem Hardcore Henry. Scénář napsal Derek Kolstad, který je klíčovou součástí kreativního týmu, jenž vytvářel Johna Wicka.

Film do kin uvede CinemArt v březnu 2021.

-red-
foto/video: CinemArt © 2020

Připomeňte si film Hardcore Henry natáčený z pohledu hrdiny jako v počítačové hře:

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast