Backstage Talks: Nový pořad na YouTube vás provede zákulisím filmu

Na našem YouTube kanále se nyní můžete pravidelně dívat na nový pořad o zákulisí filmu Backstage Talks. Sestřih rozhovoru s filmovými tvůrci najdete i na našem podcastu. Celý pořad pak můžete vidět na kanále Backstage Talks Richarda Stieblera, který pořad připravuje.

Backstage Talks vznikly jako projekt, který si klade za cíl zprostředkovat širokému obecenstvu odborné informace z oboru kinematografie, které se by se jinak dozvěděli buď při studiích nebo dlouhých letech filmové praxe. V jednotlivých dílech Richard vyzpovídává zástupce kinematografických profesí, kteří sice jsou vidět daleko méně, než herecké a režisérské hvězdy, jejich podíl na tvorbě vašich nejoblíbenějších snímků a seriálů je však nezanedbatelný.

Zvukař Jan Vacek s Richardem Stieblerem

Richard Stiebler je kameraman a režisér. Vystudoval obor fotografie a užitých médií na střední uměleckoprůmyslové školu v Českém Krumlově a zkušenosti nasbíral v budějovickém studiu České televize, kde se stal nejmladším kameramanem v historii našeho veřejnoprávního kanálu. Následně přesídlil do Prahy, kde se začal věnovat natáčení reklamních projektů.

Rozhovory budou na našem kanále vycházet zhruba ve čtrnáctidenní frekvenci. Pokud se vám asi 15 minutový sestřih bude líbit, celý pořad si můžete pustit na kanále Backstage Talks CZ.

-red-
foto/video: Backstage Talks, Totalfilm Media © 2021