Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE VIDĚLI TRAILER NA KRIMI THRILLER MIKI NATOČENÝ PODLE PŘÍBĚHU SKUTEČNÉHO ŠÉFA SLOVENSKÉHO PODSVĚTÍ? TADY JE.

Divoký Spirit: Pokračování oblíbené franšízy v prvním traileru (dabing)

V roce 2002 se poprvé diváci setkali s divokým mustangem Spiritem. Následně vznikl i televizní seriál a nyní studio DreamWorks Animation představilo první ukázku novinky, která by do kin měla dorazit v červnu. Divoký Spirit (Spirit Untamed) je výpravné dobrodružství o tvrdohlavé a divoké holce, která tak dlouho hledá spřízněnou duši, až ji najde v nezkrotném mustangovi. Podívejte se na dabovaný trailer.

Lucky Prescottová nikdy nepoznala svou matku, odvážnou krasojezdkyni z Miradera, malého městečka na dohled od americké divočiny, která proslula neuvěřitelnými kousky, jeden z nichž bohužel zaplatila životem.

Lucky kvůli tomu vyrůstala jako městská holka pod dohledem přísné tety Cory. Jenže když je člověk od přírody divoký, úplně zkrotit se nedá, a Lucky má na kontě víc průšvihů, než by bylo zdrávo. Když už Cora neví kudy kam, rozhodne se, že by Lucky mohla pomoci změna prostředí, a vyrazí s ní do rodného Miradera.

Divoký Spirit (foto: CinemArt)

V ospalém maloměstě se Lucky pekelně nudí, jenže pak potká Spirita, divokého mustanga, jenž má podobný náhled na svět jako ona. Prožili by klasické přátelství na život a na smrt, kdyby se na scéně neobjevila parta darebáků, kteří mají v plánu Spirita chytit, ochočit a dobře zpeněžit. A protože se jim první krok podaří realizovat, musí se Lucky vydat na mimořádně nebezpečnou výpravu, aby svého čtyřnohého přítele zachránila. Cesta, která ji čeká, však nevede jen k osvobození jednoho koně, ale i k nalezení a poznání odkazu její matky.

Česká premiéra filmu je v tuto chvíli stanovena na 3. června.

-red-
foto/video: CinemArt © 2021

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast