Divoký Spirit: Pokračování oblíbené franšízy v prvním traileru (dabing)

V roce 2002 se poprvé diváci setkali s divokým mustangem Spiritem. Následně vznikl i televizní seriál a nyní studio DreamWorks Animation představilo první ukázku novinky, která by do kin měla dorazit v červnu. Divoký Spirit (Spirit Untamed) je výpravné dobrodružství o tvrdohlavé a divoké holce, která tak dlouho hledá spřízněnou duši, až ji najde v nezkrotném mustangovi. Podívejte se na dabovaný trailer.

Lucky Prescottová nikdy nepoznala svou matku, odvážnou krasojezdkyni z Miradera, malého městečka na dohled od americké divočiny, která proslula neuvěřitelnými kousky, jeden z nichž bohužel zaplatila životem.

Lucky kvůli tomu vyrůstala jako městská holka pod dohledem přísné tety Cory. Jenže když je člověk od přírody divoký, úplně zkrotit se nedá, a Lucky má na kontě víc průšvihů, než by bylo zdrávo. Když už Cora neví kudy kam, rozhodne se, že by Lucky mohla pomoci změna prostředí, a vyrazí s ní do rodného Miradera.

Divoký Spirit (foto: CinemArt)

V ospalém maloměstě se Lucky pekelně nudí, jenže pak potká Spirita, divokého mustanga, jenž má podobný náhled na svět jako ona. Prožili by klasické přátelství na život a na smrt, kdyby se na scéně neobjevila parta darebáků, kteří mají v plánu Spirita chytit, ochočit a dobře zpeněžit. A protože se jim první krok podaří realizovat, musí se Lucky vydat na mimořádně nebezpečnou výpravu, aby svého čtyřnohého přítele zachránila. Cesta, která ji čeká, však nevede jen k osvobození jednoho koně, ale i k nalezení a poznání odkazu její matky.

Česká premiéra filmu je v tuto chvíli stanovena na 3. června.

-red-
foto/video: CinemArt © 2021