Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE VIDĚLI TRAILER NA KRIMI THRILLER MIKI NATOČENÝ PODLE PŘÍBĚHU SKUTEČNÉHO ŠÉFA SLOVENSKÉHO PODSVĚTÍ? TADY JE.

Nekorektní komedie Mstitel dokončuje film s fanoušky

Před časem jsme vám ukazovali první teaser nové české nekorektní komedie Mstitel. V mnoha ohledech nestandardní filmový počin režisérky Lucie Klein Svobody, který se vymyká hranicím žánru i vkusu, je po čtyřech letech úsilí z 90 % hotový, ale ještě potřebuje nabarvit a nazvučit. „To je dobrý mít film s obrazem i se zvukem,“ shodují se Jaroslav Dušek, Milan Šteindler a Pavla Tomicová ve videu k crowdfundingové kampani na platformě Donio.cz.

Důvody, proč pomoci dotáhnout realizaci právě tohoto filmu do konce, shrnul Jaroslav Dušek: “Prostě to není žádná korektní komedie, která by diváka hladila po srsti. Milovník bezzubých seriálů ji může vnímat i jako lehký políček.”

[button-red url=“https://www.donio.cz/mstitel“ target=“_self“ position=“center“]Přilej na Mstitele[/button-red]

Kampaň na Doniu.cz je odstupňována čtyřmi milníky, z nichž první – 150 000 Kč – se už podařilo zdolat. Cílem je vybrat ideálně 600 000 Kč. Za finanční podporu filmu s výmluvným podtitulem „Když nemůžeš, tak přilej“, získají diváci nejen bohulibý status donátora české kinematografie, ale také některou z atraktivních odměn. Tak například místo na čestném seznamu sponzorů na webu filmu Mstitel či ve filmových titulcích nebo vstupenku na premiéry v Praze, Brně či Ostravě, které jsou v plánu na léto 2021. Pro sběratele autentických rekvizit je připraven kostým czechomana a czechomana kida, maketa ruské vesmírné rakety typu SAMOVAR 1 a dokonce legendární Tatra 1148 s funkčním jeřábem! Zřejmě nejatraktivnější odměnou je možnost absolvovat premiérový večírek a „zapařit“ si společně s populárními herci. V době, kdy všichni toužebně očekáváme konec restrikcí, se vyhlídka premiérového baru zdá nesmírně atraktivní, obzvlášť když jde o film ve kterém vodka teče proudem.

Mstitel je hvězdná komedie o čisté lidské touze najít sebe, lásku, něco k pití a tlačítko Start. A když ne to, tak se aspoň všemu pomstít. V hlavních rolích exceluje Jaroslav Dušek, Hana Vagnerová, Milan Šteindler, Pavla Tomicová, Ivan Franěk, Lukáš Pavlásek, Petr Čtvrtníček, Michal Dvořák junior, Iva Pazderková a další. Pro českého diváka bude objevem známý slovenský herec Daniel Fischer, který ztvární zkrachovalého herce, který se rozhodne propít až k expedici na Mars. Mstitel je dílem režisérky a scenáristky Lucie Klein Svobody a producenta a režiséra Petra Klein Svobody, který ale v tomto filmu působil jako kameraman. Film produkuje jejich společnost Goodmind, stejně jako např. drama o dívkách bez domova – Pirko (2016). Natáčelo se v průběhu loňského roku, natáčení bylo i přerušeno z důvodu první vlny pandemie covid, to byl i jeden z důvodů zvýšení rozpočtu filmu.

V těchto týdnech probíhají dokončovací práce a premiéra je zatím ohlášena na druhou půlku července. Distributorem filmu je Bontonfilm.
-red-
zdroj: M. Faustová, 2media
foto/video: Goodmind © 2021

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast