Nepřehlédněte

Seznam TV a TV Joj začnou natáčet třetí sérii populárního seriálu Lajna

Celoplošná terestrická Televize Seznam uzavřela spolupráci se slovenskou stanicí TV Joj a společně oznámily zahájení příprav natáčení třetí série komediálního seriálu Lajna scenáristy Petra Kolečka a kreativního producenta Daniela Strejce. Nová řada s podtitulem „Zúčtování“ bude tentokrát natáčena primárně pro terestrické televizní vysílání. Chystá se tak osm zcela nových dílů ve stopáži dvacet šest minut.

První dvě série seriálu Lajna, které diváci najdou na videoportálu Televizeseznam.cz, mají přes 16 milionů zhlédnutí. Nová řada však bude mít premiéru v terestrické Televizi Seznam a TV Joj, následně ji budou moc diváci sledovat i online.

Jsme velice rádi, že jsme pro natáčení našli tak silného koprodukčního partnera, jakým je TV Joj. Z Lajny se tak stává mezinárodní projekt, a to nejen díky spolupráci dvou celoplošných televizních stanic, ale také prostředí, ve kterém se natáčí, a ději, který se v ní odehrává,“ říká ředitel Televize Seznam Ivan Mikula.

Seriál opět režíruje Vladimír Skórka, scénář napsal Petr Kolečko podle námětu Daniela Strejce. Projekt vzniká v produkci společnosti Orbis Pictures film.

-red-
zdroj: H. Holubová, M. Vokrouhlíková

%d blogerům se to líbí: