Svět je zase v pořádku: Dvojka Venoma má trailer

Eddie Brock (Tom Hardy) a slizký černý symbiont Venom se vrací v několikrát odkládané, dlouho vyhlížené ukázce pokračování původního filmu z roku 2018. Zubatý antihrdina se ve filmu Venom: Carnage přichází utká s psychopatickým vrahounem Carnagem s tváří Woodyho Harrelsona, který se krátce mihl již v potitulkové scéně jedničky. V komiksech se jedná o jednoho z nejhorších a nejbrutálnějších protivníků Spider-Mana, diváky tedy snad čeká intenzivní a nevyměklá podívaná. Fandové jsou navíc zvědaví, jestli se ve filmu nedočkáme i určitého propojení s disneyovským MCU, ve kterém se na pavučinách houpe Tom Holland.

Souboj mimozemských symbiontů a jejich hostitelů měl původně dorazit do kin už v říjnu 2020, kvůli pandemii však byla premiéra odložena nejprve na letošní březen a následně až na září, kde by už, doufejme, měla zůstat. Podobně, jako bylo několikrát odloženo samotné nasazení snímku do kin, studio Sony váhalo i se zveřejněním první ukázky, aby nevyplýtvala její marketingový potenciál.

Trailer měl vyjít již na začátku února při příležitosti Superbowlu – jak jsme i avizovali v prokletém lednovém postu, který nám solidně zavařil a zaspamoval schránky na všech kanálech velmi, ale velmi urputnými zahraničními i tuzemskými fandy na několik měsíců dopředu.

Jelikož se nám od ledna zdálo, že ukázka nového Venoma je nejočekávanějším trailerem od počátků kinematografie, máme velkou radost, že vám ho v tomto horkém květnovém dni můžeme konečně nabídnout – a to jak s titulky, tak českým dabingem.
Užijte si ho a 16. září v kinech!

-red-
foto/video: Falcon, Sony, Marvel © 2021