Komedie Matky plní česká kina (soutěž)

Komedie Matky evidentně diváky zaujala. Už první den na novou komedii dorazily tisíce diváků. Hana Vagnerová se tady objeví přímo na porodním sále, Petra Hřebíčková jako žena mezi dvěma muži, Sandra Nováková zase jako ustaraná samoživitelka se dvěma dětmi. V tomhle filmu se aspoň trochu pozná každý, tvrdí tvůrci. Připravili jsme pro vás soutěž o dva balíčky s tématickými cenami.

V hlavních rolích čtyř kamarádek, které řeší zejména své i cizí potomky, ale samozřejmě taky muže, vztahy, sex nebo rodinu, se představí už výše zmíněné Hana VagnerováPetra HřebíčkováGabriela Marcinková a Sandra Nováková. Ta spolu se scenáristkou Vandou Zaplatílkovou Hutařovou stojí i za scénářem snímku ze života a o životě. Partnery hlavních postav ztvárnili Jakub Prachař, Jiří LangmajerVladimír PolívkaŠtěpán Benoni a Václav Neužil.

Soutěž o 2 balíčky cen k filmu Matky

SOUTĚŽ probíhá od 25.6. do 1. 7. 2021. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Dobrovský. Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Matky”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.