Ubal a zmiz má filmový song od idola teenagerů Toma Seana (video)

Mílovými kroky se blíží premiéra očekávané české gangsterky Adama Hobzika Ubal a zmiz. Už jsme vám před časem ukázali vymazlený trailer, který slibuje minimálně vizuálně nadstandardní zážitek. Teď je tu filmový song v podání mladé hudební naděje Toma Seana. Gangsterská komedie Ubal a zmiz do českých kin vrazí už 8. července.

“K Ubal a Zmiz jsem nazpíval stejnojmenný titulní song. Písničku jsem složil s mýma kamarádama Járou Divišem a Samuelem Gyertyákem. Song pak produkoval můj producent Honza Gajdoš říká,” šestnáctiletý zpěvák a herec.

Ve filmu se objeví hvězdy jako Matouš Ruml, Marek Lambora, Predrag Bjelac, Janek Gregor, Martin Hofmann anebo svůdná raperka Sharlota.

Děj nové české gangsterské komedie Ubal a zmiz se odehrává v průběhu jednoho divokého dne a noci. Režisér Adam Hobzik ji natočil s ideou vytvořit film inspirovaný stylem Guye Ritchieho.

Dva kamarádi, Mireček (Matouš Ruml) a Vilém (Janek Gregor) se živí pěstováním trávy a dostanou nabídku, která se neodmítá. Prodat veškeré zásoby trávy za jednu noc. Jenže když uzavřou obchod s nebezpečným Bulharem (Predrag Bjelac) a jeho pravou rukou (Karel Dobrý), zjistí, že jim někdo vykradl pěstírnu. Mají pár hodin na to, aby zachránili nejen kšeft roku, ale taky vlastní malíčky. Dva policisté ze staré školy (Martin Hofmann a Leoš Noha) byli suspendováni. První z nich se chová jako psychopat a druhý je vyhořelý, takže když přijdou se žádostí o návrat do útvaru, jsou svým nadřízeným odmítnuti. Aby získali zpět svoji práci i čest, rozhodnou se na vlastní pěst pátrat po kufru plném vzácného zboží a rozhodně si při tom neberou servítky. André (Marek Lambora) je rocker. Ale má problém. Podepsal smlouvu, ve které se zavazuje k natočení třech popových alb pro teenagery. André se na veřejnosti tváří jako hvězda, jenže uvnitř šílí. Celý svůj byt, auto i slávu by vyměnil za jednu pořádnou rockerskou noc. A přesně to se mu splní, když si na letišti omylem vezme cizí kufr. Propletený příběh s mnoha překvapivými zvraty se vyznačuje humorem i stylizací. Mafiáni v něm sekají malíčky, pražský Žižkov připomíná devadesátkový Bronx a tři hlavní příběhy filmu spojuje téma touhy žít podle vlastních pravidel.

Film Ubal a zmiz vznikl v produkci Flamesite Kamila Kožíška. Novinka bude mít premiéru 8. července 2021 a do kin ji uvede distribuční společnost CinemArt.

-red-
foto/video: CinemArt, Totalfilm © 2021