V zajetí démonů 3: Nejtěžší případ Warrenových ve finálním traileru

Ve třetím pokračování V zajetí démonů s  českým podtitulem Na ďáblův příkaz uvidíme jeden z nejzajímavějších případů kariéry Warrenových. Začíná bojem o duši mladého chlapce a staneme se spolu s aktéry také svědky prvního případu v historii amerického soudnictví, kdy se obviněný z vraždy pokoušel hájit tvrzením, že jej posedl ďábel. Film zamíří do kin už 24. června.

Do svých ikonických rolí se vrací Patrick Wilson a Vera Ferminga, kteří by se měli mihnout i ve spin-offu Annabelle 3. Série, kterou už před osmi lety odstartoval James Wan a která dosud vydělala bezmála dvě miliardy dolarů, je historicky druhou nejúspěšnější horovou sérií po filmech o Godzille. Postupně se rozrůstá do větších a větších rozměrů, doufejme tedy, že si podrží kvalitu.

Film produkuje James Wan a Peter Safran, kteří pracovali již na předchozích dílech celkem již sedmidílné série. Ta je historicky nejúspěšnější hororovou franšízou; hlavní filmy spolu se spin-offy jako Sestra nebo Annabelle  po celém světě již vydělaly přes 1,8 miliard dolarů.

-red-
foto/video:  Vertical Entertainment © 2021