Marek Lambora jako Hardin – Jak se dabovalo třetí pokračování After (video)

Tessa a Hardin – zamilovaná dvojice dvou už odrostlejších teenagerů se už potřetí vrací na plátna českých kin. After: Tajemství do kin dorazí už 2. září. Třetí díl filmového a knižního fenoménu After přinese pro osudovou lásku Tessy a Hardina zatím největší zkoušku. Svéhlavého Hardina tentokrát v českém znění ztvárnil Marek Lambora. Jak si český dabing užil? Podívejte se v novém videu.

Rostoucí vlnou zájmu divaček a diváků připomínají filmy After slavnou sérii Stmívání, která také vstoupila do kin se základnou čtenářů knižní předlohy a s každým novým filmovým dílem pak získávala v kinech stále masivnější oblibu. První díl s názvem After: Polibek vidělo v českých kinech přes 90 000 diváků, na druhý díl After: Přinání přišlo už 120 000 i přes uzavření kin několik týdnů po premiéře.

Filmy After vznikají podle stejnojmenné knižní série bestsellerů Anny Todd. První příběhy After psala Anna Todd pro volně přístupnou internetovou platformu Wattpad, kde se staly naprostým hitem a získaly miliardu přečtení. Knižní podoba a následné celovečerní filmy už jsou happy endem skutečného života.

Hlavní hrdiny čeká zkouška, která může zanechat jejich silný vztah v troskách. Tessu čeká životní rozhodnutí a Hardin bude čelit nejen svým běsům a minulosti, ale i šokujícímu odhalení, které se týká jeho rodiny. Oba jsou opět o něco starší a první polibky střídá intenzívní tělesný vztah.

Po konci Univerzity má Tessa možnost získat práci svých snů, která ale znamená stěhování přes půl Ameriky, zatímco Hardin si maloval, že by se společně mohli přestěhovat do Londýna. Ve chvílích, kdy se pevně drží v objetí, se zdá, že jsou nerozluční, že jim u nohou leží celý svět. Rozdělit je ale může Hardinova žárlivost, divoké chování a jeho talent Tessu opakovaně zraňovat. Jak dlouho dokáže Tessa vydržet koloběh žhavých vyznání, ošklivých scén a následných odpouštění? Do jejich složité situace navíc vstoupí nečekaný návrat Tessina otce a šokující odhalení ze strany Hardinovy rodiny. Na konci už nebude kam couvat, Tessa a Hardin se budou muset rozhodnout, jestli jejich láska stojí za to, aby za ni přes všechna protivenství bojovali, nebo zda je čas jít vlastní cestou.

Film vstupuje do českých kin ve čtvrtek 2. září. Druhou hlavní roli Tessy v českém znění namluvila Štěpánka Fingerhutová. Do kin lze vyrazit na dabovanou nebo titulkovanou verzi.

-red-
foto/video: Totafilm Media, Bontonfilm © 2021