Nepřehlédněte

Mluvili jsme s novým Avengerem – rozhovor s představitelem Shang-Chiho

Při příležitosti premiéry nové marvelovky Shang-Chi: Legenda o deseti prstenech jsme si popovídali nejen s představitelem nového Avengera Simem-Liu, ale i jeho hereckými parťačkami Awkwafinou a Falou Chen a režisérem filmu Dustinem Danielem Cratonem. Rozhovor se Simem vám přinášíme již dnes k příležitosti startu nového Avengera v kinech, delší video s kompletním rozhovorem se všemi účastníky vám přineseme zkraje víkendu. Na webu si můžete již přečíst spokojenou recenzi.

Řeč se točila převážně okolo nácviku choreografie a natáčení působivých akčních scén ve filmu, na kterých pracoval tým stojící za některými z nejlepších kousků Jackieho Chana. Mluvili jsme ale i o širším kontextu Shang-Chiho v MCU, jeho propojení s Iron Manem nebo Black Pantherem a Simu nám i prozradil, jestli by si jeho postava poradila v ringu s Thorem nebo Hulkem.

Hlavním hrdinou nové marvelovky je superhrdina čínského původu Schang-Chi, který je konfrontován se svojí minulostí, když je zapleten do sítě tajemné organizace Deset prstenů. Jedná se o druhý film ze čtvrté fáze MCU. Ve filmu uvidíme skutečného záporáka Mandarina.

Film právě uvádí v kinech Falcon.
-red-
video: Marvel, Totalfilm Media, Falcon © 2021

%d blogerům se to líbí: