Nepřehlédněte

Dárek na poslední chvíli pro filmové labužníky (soutěž)

Může se vám stát, že ještě nemáte všechny vánoční dárky pro svoje blízké a stejně jako my hledáte narychlo možnosti, jak je co nejlépe potěšit. Co takhle dobrý film? Krabičky s kulatými plackami už jsou dnes trochu demodé, takže co takhle kvalitní videotéka? Vyhrajte předplatné videotéky Aerovod a užijte si vánoční pohůdku s pečlivě vybranými filmy.

A jaké filmy na Aerovodu najdete? Snímky oceněné na nejprestižnějších filmových festivalech, oscarové vítěze, českou klasiku, fascinující dokumenty nebo filmy pro celou rodinu. A pokud zrovna nemáte chuť na klasické vánoční komedie, máme pro vás pár tipů na bijáky, které se stanou vaší soukromou vánoční klasikou. A pokud sháníte dárek na poslední chvíli, předplatné Aerovodu je možné také darovat.

Kdy jindy se ponořit do chytré a zábavné love story než právě na Vánoce. Francouzská romantická komedie Tenkrát podruhé nadchne svou originalitou. Vypráví totiž o tom, co by se mohlo stát, kdybychom si mohli zopakovat ty nejkrásnější okamžiky a znovu se zamilovat. V hlavních rolích se představují herecké hvězdy jako Fanny Ardant nebo Guillaume Canet.

Ve Francii zůstaneme, a to s milou komedií z prosluněného městečka v Provence na motivy knihy geniálního ilustrátora, humoristy a autora „Mikulášových patálií“ Jeana-Jacquese Sempého. Raoul Taburin je nejzručnější cyklomechanik v širokém okolí, který ale skrývá jedno překvapivém tajemství. Neumí jezdit na kole! Půvabný příběh o přátelství, lásce, důvěře i strachu z vlastní slabosti.

Vydejte se na pouť prvním rokem života křehkého a zranitelného sobíka, který se musí potýkat s nesčetnými výzvami a nebezpečím. Jeho velké dobrodružství se odehrává ve Finsku, v nádherné laponské přírodě. Putování se sobíkem je dokumentární film o přírodě za polárním kruhem, ke kterému namluvil český komentář Marek Eben.

Představte si, že byste prožívali ten stejný den zas a znovu, stejně jako dva svatební hosté zaseklí v časové smyčce v komedii Palm Springs. Nakonec by vás to, stejně jako pohodáře Nylese (Andy Samberg) a mírně cynickou Sarah (Cristin Milioti), nejspíš přestalo bavit. Ať udělají cokoliv, ráno neponesou žádné následky. Ztřeštěná komedie nám připomene, že i když na ničem nezáleží, stojí zato si zachovat aspoň trochu lidskosti a lásky.

Okouzlující poklona imaginaci a óda na přátelství je animovaný film Princova cesta. Když při jedné ze svých procházek po pobřeží objeví mladý Tom bezvládného zraněného starce, netuší, jak velké tajemství předním leží. Prošedivělý muž je totiž princ, který pochází z neznámého kontinentu.

A jedna klasika na závěr, kterou žádné Vánoce nejde vynechat – S čerty nejsou žerty. Hlášky z téhle pohádkové komedie režiséra Hnyka Bočana o jednom pekelném omylu, dvou kamarádech a třech potrestaných hříšnících zná snad každý. I tak se na ni ale každoročně všichni těšíme.

Soutěž o dvě celoroční předplatné aerovod.cz v hodnotě 1650 Kč

SOUTĚŽ probíhá od 21. 11. do 23. 12. 2021 (16:00). Dodavatelem cen do soutěže je společnost Aerovod. Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Aerovod”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.