Ztracené město: Hvězdná sestava v čele se Sandrou Bullock hledá poklad v džungli

Sandra Bullock a Channing Tatum se pokoušejí přežít nápady maniakálního Daniela Radcliffa v prvním traileru k filmu Ztracené město, který do našich kin pošle CinemArt na konci března 2022. Podívejte se na první trailer v jehož závěru na vás čeká další hvězdné překvapení.

Bullock ve filmu hraje Lorettu Sageovou, spisovatelku, která celou svou kariéru píše o exotických místech ve svých populárních romanticko-dobrodružných knihách. Svou novou knihu se zdráhá propagovat, protože by raději trávila čas ve vaně při pití Chardonnay s ledem. Přesto souhlasí, že se vydá na turné s Alanem (Tatum), pohledným modelem z obálky, který slouží jako tvář její série, aby se setkala s fanoušky a prodala tisíce výtisků svého románu.

Sandra Bullock a Channing Tatum na place (foto: archiv)

Věci naberou spád, když ji unese výstřední miliardář (Radcliffe), který doufá, že se jí podaří objevit poklad starobylého ztraceného města z jejího posledního příběhu. Alan chce dokázat, že je víc než jen hezká tvářička, a tak se ji vydává zachránit do nebezpečné džungle a pomoci najít poklad dřív, než bude navždy ztracen.

Ve filmu Ztracené město se objeví i Brad Pitt, Patti Harrison, Da’Vine Joy Randolph a Oscar Nunez.

Ztracené město režírují Adam a Aaron Neeovi, kteří mají na svém kontě nezávislé snímky stejně jako připravovaný blockbuster Masters of the Universe. Spolu s Danou Fox (Cruella) napsali také scénář.

Ztracené město vejde do českých kin 24. března 2022.

-red-
foto/video: CinemArt © 2021