Kdo je Ghostface? Soutěž s novým Vřískotem (video)

25 let po brutálních vraždách v městečku Woodsboro se na scéně objevuje nový vrah, který si nasadil na obličej kultovní bílou masku. Tentokrát se zaměří na teenagery, oživí tím dávno pohřbenou noční můru a opět odkryje strašidelnou minulost města. Do kin dorazil nový Vřískot a podle naší recenze i obecných ohlasů se jedná o nejlepší pokračování od ikonického prvního dílu známé hororové série. Všechny díly pochopitelně spojuje maskovaný vrah Ghostface. Připomeňte si ho v následujícím videu a v naší soutěži zkuste vyhrát měnící se hrníčky a vstupenky do kina.

Soutěž o magické hrnky Vřískot a lístky do sítě Cinema City

SOUTĚŽ probíhá od 15. 1. do 18. 1. 2022. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Presscode a Forum Film. Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Vřískot”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

-red-
foto/video: Totalfilm Media, Forum Film © 2022