Do kin míří Srdce na dlani – komedie od tvůrců Ženy v běhu odhaluje zákulisí

Pozadí vzniku i bližší zákulisní informace odhaluje první ze série filmů o filmu nové romantické komedie Srdce na dlani. Tu mají na kontě režisér Martin Horský a producent Tomáš Hoffman, tvůrci veleúspěšného komediálního hitu Ženy v běhu. Novinka dorazí do kin už 20. ledna. V hlavních rolích uvidíme Elišku Balzerovou, Bolka Polívku, Vladimíra Polívku, Matouše Rumla nebo Kristínu Svarinskou.

V komedii Srdce na dlani se proplétá několik příběhů o lásce, která temperamentně zasáhne do života starších, mladších i nejmladších hrdinů. A zamilují se dokonce i basseti Váleček a Šalina.  Věřím, že naše nová komedie udělá divákům v kinech radost a potěší je stejně jako Ženy v běhu,“ vzkazuje divákům režisér a scenárista Martin Horský.

O filmu Srdce na dlani něco málo naznačila i Eliška Balzerová: „Režiséra Martina Horského znám už dávno a mám moc ráda jeho komedie. V této době je jich třeba, diváci se chtějí zasmát a Srdce na dlani je krásný film přesně toho druhu.“ V dalších rolích se představí Jana Pidrmanová, Matouš Ruml, Kristína Svarinská, Veronika Khek Kubařová, Marek Taclík, Jenda Čadil a Jaroslava Kretschmerová.

Matouš Ruml budoucím divákům vzkazuje: „Přijďte do kina na Srdce na dlani, protože my všichni, herci a tvůrci, to svoje srdce do filmu dali a bude to vidět!“

Film Srdce na dlani bude mít premiéru 20. ledna 2022 a do našich kin jej uvede distribuční společnost CinemArt.

-red-
foto/video: CinemArt © 2021