Nepřehlédněte

Měsíc míří na planetu Zemi, trojka odvážlivců musí zabránit nejhoršímu (trailer)

Roland Emmerich natočil katastrofický sci-fi thriller o tom, jak bojujeme s Měsícem. Kdo taky jiný by tohle mohl zvládnout, než megaloman, který natočil Den nezávislosti? V nejnovějším traileru na film Moonfall týpek ze Hry o trůny zjistí, že náš měsíční kamarád je vychýlen z kurzu a míří na planetu Zemi. Po zhlédnutí finálního traileru vám bude určitě jasné, že nebude stačit odhodlání a hrdinský přístup, ale především užití velkého zbraňového arzenálu.

V hlavních rolích se představí držitelka Oscara Halle Berry (Ples příšer), Patrick Wilson (V zajetí démonů) a John Bradley (Hra o trůny).
Wilson, Berry a Bradley se pochopitelně vydávají do vesmíru vše vyřešit. Kromě výletu nahoru nás evidentně čeká spousta, spousta a spousta těžkého dělostřelectva v akci. Prapodivnou černou amorfní entitu se pravděpodobně podaří zlikvidovat a planeta pofrčí dál. Nebo taky ne…

Kromě režie se Emmerich podílel na scénáři společně s Haroldem Kloserem a Spencerem Cohenem. Herecké obsazení doplňují Donald Sutherland, Michael Peña, Kelly Yu a Christopher Plummer.

Moonfall do českých kin uvede Bioscop již 3. února.

-red-
foto/video: Bioscop, Lionsgate, Huayi Brothers International and Huayi Tencent Entertainment International, Centropolis Entertainment production, Street Entertainment AGC Studios © 2022

%d blogerům se to líbí: