Betlémské světlo září v kinech – soutěž s filmem

Novinka tvůrčího duna Jana a Zdeňka Svěrákových právě vstoupila do českých kin. Komedie Betlémské světlo o stárnoucím spisovateli Šejnohovi, kterého navštěvují jeho vymyšlené literární postavy nabízí podle režiséra Jana Svěráka “laskavý humor, jak ho znáte”. V hlavních rolích se kromě Zdeňka Svěráka a Daniely Kolářové objevuje i Vojtěch Kotek, Tereza Ramba, Ondřej Vetchý, Jitka Čvančarová, Vladimír Javorský, Jan Budař a další. V naší soutěži můžete vyhrát tašky, audioknihy povídek Zdeňka Svěráka i jednodenní skipasy.

Scénář filmu Jana Svěráka vznikl na motivy oblíbených povídek Zdeňka Svěráka. Stárnoucímu spisovateli Karlu Šejnohovi (Zdeněk Svěrák) už psaní nejde jako dřív. Nedokončené povídky se mu hromadí v hlavě, jejich postavy vylézají na denní světlo a dožadují se, aby autor pokračoval v ději. Všichni něco chtějí. Fotograf Matěj chce získat nedobytnou Vendulu z lékárny, pan Bohumil prosí, aby udělal zázrak, automechanik Bakalář by chtěl být léčitelem. Do toho vstupuje z reálného světa Šejnohova manželka, která si myslí, že už by měl psaní nechat a konečně se věnovat jí. Komedie s prvky magického realismu servíruje univerzální otázky lidského života s nadsázkou a humorem.

Soutěž o filmové ceny Betlémské světlo

SOUTĚŽ probíhá od 11. 3. do 17. 3. 2022. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Bioscop. Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Betlémské světlo”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.