Po čem muži touží 2 – noví herci v pokračování chystané komedie (video)

Do druhého dílu divácky nejúspěšnějšího filmu roku 2018 se vrátila herecká dvojice z prvního části, tedy Jiří Langmajer a Anna Polívková. V nové komedii Rudolfa Havlíka Po čem muži touží 2 se ale objeví také nové postavy. Marek Taclík hraje souseda Jiřího Langmajera a mladá herecká naděje Oskar Hes mu hraje syna. Podívejte se na nové video, které prozradí víc. Třeba i to, koho hraje Leoš Noha. Do kin film vstoupí 21. dubna.


Psycholožka Irena (Anna Polívková) zapíjí zklamání z rozchodu s přítelem a vysloví bizarní přání: chci bejt chlap! Ráno se probere v těle muže (Jiřího Langmajera), které nenávidí, ale zároveň dostane šanci zjistit, jací chlapi vlastně doopravdy jsou.

„Při natáčení seriálu Špunti na cestě jsem po Aničce pořád tak zvláštně pokukoval a ona se mě ptala: proč se na mě tak díváš? A já jsem říkal: No, protože tě vlastně budu hrát,“ vzpomíná na přípravu herec Jiří Langmajer. Přibyly nové postavy. Jediný, kdo věří, že v mužském těle se skrývá Irena, je soused Radim (Marek Taclík). „S Markem Taclíkem jsem již několikrát točil, jsme kamarádi a vím, že jeho komediální talent je bezbřehý,“ říká režisér Rudolf Havlík.

V úloze jeho syna se objeví Oskar Hes a řečeno slovy herce – je to trochu  „šampón“. Ireninu kamarádku hraje Tereza Kostková a jejího žárlivého manžela Pavel Šimčík. Jak se jim naskočilo do rolí oblíbené komedie.

Film Po čem muži touží 2 je opět humorným pohledem na střet mužského a ženského světa a hledání jejich vzájemného porozumění, které může jednoho i druhého dovádět k šílenství. Ve filmu dále hrají Tereza Kostková, Pavel Šimčík, Ondřej Kavan, Leoš Noha, Oskar Hes, Zuzana Kronerová, Jiří Maryško, Radek Holub, Michal Kavalčík, Martina Babišová nebo modelka a herečka Pavlína Němcová.

Bláznivá komedie Po čem muži touží 2 vzniká v produkci společnosti  Fénix Film s.r.o. – Dany Volákové a Michaely Flenerové. K

S premiérou se počítá 21. dubna, do kin film uvede distribuční společnost Cinemart.

-red-
zdroj: U. Donátová
foto: Fénix Film
video: Fénix Film, Totalfilm Media © 2022