Film roku: Penélope Cruz a Antonio Banderas si dělají legraci ze sebe i filmového světa (trailer)

Penélope Cruz a Antonio Banderas se v hravé a poťouchlé komedii pokusí natočit Film roku a 12. května 2022 s ním vstoupí do českých kin. Pokud si někdo myslel, že filmaři a filmové hvězdy jsou nesnesitelné primadony, nová španělská komedie jim dá za pravdu. Penélope Cruz, Antonio Banderas i Oscar Martínez si v ní dělají legraci sami ze sebe, ze svých kolegů i celého filmového světa. Podívejte se na trailer.

Penélope Cruz se představí jako slavná a excentrická režisérka, která dostala za úkol natočit ten zaručeně nejlepší film všech dob. Má neomezený rozpočet a velké umělecké ambice, ovšem jejím největším úkolem bude zkrotit své herce v hlavních rolích. Antonio Banderas hraje roli slavné sebestředné filmové hvězdy, zatímco Oscar Martinez ztvární přehnaně uměleckého charakterního herce. Oba jsou už legendami, ale každý je úplně jiný a rozhodně to nejsou kamarádi. Všichni tři spolu vytváří filmovou sestavu snů s velkým talentem a s ještě větším egem. Kdo z nich ale vydrží až do poslední klapky a do premiéry?

Film roku Penélope Cruz a Antonio Banderas na festivalu v Benátkách (foto: ASAC)

Snímek Film roku se loni představil na festivalech v Torontu a v Benátkách, díky ohlasům kritiků a filmové veřejnosti si na serveru Rottentomatoes drží hodnocení 100%.

Do českých kin snímek uvede Bontonfilm.

-red-
foto/video: Bontonfilm © 2022