Přání k narozeninám představuje teaser, komedie do kin vstoupí v létě (teaser)

Teaser nové české letní komedie Přání k narozeninám napoví, co všechno může způsobit takřka nevinná lež a jedna nečekaná narozeninová návštěva. Snímek volně navazuje na úspěšný film autorů Marty Ferencové a Adama Dvořáka Přání Ježíškovi, který měl premiéru vloni. V hlavních rolích se diváci opět dočkají Evy Holubové, Jaroslava Duška, Veroniky Khek Kubařové, Matěje Hádka, ale nově také Jaroslava Plesla, Tomáše Kluse, Simony Babčákové, Igora Orozoviče či Davida Švehlíka.

Líba – maminka, babička, ale především vládkyně rodiny – má kulaté narozeniny. V tento den ale neslaví narozeniny jenom ona… Malá lež a neplánovaná návštěva spustí lavinu nečekaných událostí, při kterých se celá velká rodina ocitne na cestě, kdy jedna nepředvídatelná situace stíhá druhou.

 „Role jsme psali hercům doslova na míru a nechali jsme některým z nich i jejich civilní jména,“ říká producent, spoluautor scénáře a střihač Adam Dvořák, který snímek natáčel loni v létě. „Skloubit natáčení se všemi lidmi, dopravou a covidovými opatřeními bylo opravdu velmi náročné. Zažívali jsme velký stres, abychom všechno stihli, jak jsme si naplánovali. Na druhou stranu jsme si užili spoustu zábavy na cestách nejen po silnici, vlakem, ale i na vodě. Bude to taková letní komedie, trochu road movie, trochu prázdninová, s dobrodružnou zápletkou,“ doplňuje producent.

Film vzniká v produkční společnosti Movie Adama Dvořáka. Do kin jej uvede v srpnu tohoto roku společnost Bioscop.

-red-
foto/video: Movie, Bioscop, Totalfilm Media © 2021, 2022