Legenda je zpátky, muchachos! Kocour v botách má poslední přání (trailer)

Po více než deseti letech přináší DreamWorks Animation nové dobrodružství ze světa Shreka, kde odvážný psanec Kocour v botách zjišťuje, že jeho vášeň pro nebezpečí a neúcta k vlastní zranitelnosti si vybírají svou daň. Kocour už prošustroval osm ze svých devíti životů. V novém filmu Kocour v botách: Poslední přání se je pokusí získat zpátky. Přitom bude čelit tomu dosud největšímu nebezpečí. Podívejte se na dabovaný trailer.

Kocourovi zbývá už jen jeden život, a tak bude muset se sebezapřením požádat o pomoc svou bývalou parťačku Čiči Tlapičku.
V jejich pátrání bude Kocourovi a Tlapičce pomáhat veselý voříšek Perro. Pozor si naše hrdinská parta bude muset dát před Zlatovláskou a zločineckou rodinou Tří medvědů, “Velkým” Jackem Hornerem a děsivým lovcem odměn Velkým zlým vlkem.

Dlouho očekávané pokračování na Oscara® nominovaného trháku z roku 2011 režíruje Joel Crawford a produkuje Mark Swift, tvůrčí tým, který stojí za hitem Croodsovi: Nový věk.
V originále dabuje Kocoura opět Antonio Banderas, Čiči Salma Hayek. Český hlas Kocourovi opět propůjčí Aleš Procházka.

Kocour v botách: Poslední přání (foto: CinemArt)

Postava Kocoura v botách se poprvé objevila v roce 2004 ve filmu Shrek 2 a okamžitě se stala nejoblíbenější postavou ze Shreka. Kocour si poté zahrál v dalších dvou pokračováních Shreka a ve svém sólovém filmu, stejně jako v několika videoklipech a televizních seriálech společnosti DreamWorks Animation. Filmy Shrek a Kocour v botách vydělaly dohromady více než 3,5 miliardy dolarů po celém světě.

Do českých kin uvede film Kocour v botách: Poslední přání společnost CinemArt v září tohoto roku.

-red-
foto/video: CinemArt, DreamWorks Animation © 2022