Pijavice na zadku: Ztracené město se připomíná zásadní ukázkou z džungle (video)

24. března do kin vstoupí očekáváná dobrodružná jízda s Channingem Tatumem a Sandrou Bullock. Ztracené město vrací na plátna kin žánr extrémně populární na konci 80. let. Podle tvůrců je Ztracené město kombinací humoru, dobrodružství a romantiky asi nejvíc odkazující k filmovým klasikám Honba za diamantem Honba za klenotem Nilu, ve kterých tehdy excelovali Michael Douglas a Kathleen Turner. Podívejte se na pohled do zákulisí scény, kde oba herci řeší nepříjemnost na Tatumově zadku.

Bullock ve filmu hraje Lorettu Sageovou, spisovatelku, která celou svou kariéru píše o exotických místech ve svých populárních romanticko-dobrodružných knihách. Svou novou knihu se zdráhá propagovat, protože by raději trávila čas ve vaně při pití Chardonnay s ledem. Přesto souhlasí, že se vydá na turné s Alanem (Tatum), pohledným modelem z obálky, který slouží jako tvář její série, aby se setkala s fanoušky a prodala tisíce výtisků svého románu.

Věci naberou spád, když ji unese výstřední miliardář (Radcliffe), který doufá, že se jí podaří objevit poklad starobylého ztraceného města z jejího posledního příběhu. Alan chce dokázat, že je víc než jen hezká tvářička, a tak se ji vydává zachránit do nebezpečné džungle a pomoci najít poklad dřív, než bude navždy ztracen.

Ve filmu se objeví i Brad Pitt, Patti Harrison, Da’Vine Joy Randolph a Oscar Nunez.

Ztracené město režírují Adam a Aaron Neeovi, kteří mají na kontě nezávislé snímky stejně jako připravovaný blockbuster Masters of the Universe. Spolu s Danou Fox (Cruella) napsali také scénář.

Film vejde do českých kin 24. března v distribuci CinemArtu.

-red-
foto/video: CinemArt © 2021