Příšerákovi jsou zpátky, dabing si zopakovala Laurinová a nováčkem je kuchař z Masterchefa

Animovaná nápodoba slavnější Addamsovy rodiny si vysloužila díky diváckému úspěchu už druhý díl. Pokračování příběhu pro celou rodinu Příšerákovi 2 právě vstupuje do kin a opět ho zdobí hvězdné herecké obsazení, kterému vévodí Sabina Laurinová. Nově se ale také v záporácké roli objeví moderátor známé kuchařské show Masterchef Přemek Forejt. Podívejte se na videa ze zákulisí tvorby české verze filmu.

Od velkého „příšerákovského“ dobrodružství rodiny Wishbonů uplynul již rok. Jejich život se vrátil do všedních kolejí, s běžnými lidskými starostmi a hádkami.

Pozvání na svatbu čarodějnice Baby Jagy a komorníka Renfielda je tak pro rodinu vítaným rozptýlením. Jenže než si snoubenci stihnout říci „ano“, slavnostní den v mžiku zničí nezvaný host. Malá miliardářská dcerka Mila Starr, která je supercool agentka a hlavně obávaná lovkyně příšer, oba svatebčany unese!
Wishbonovi mají jedinou možnost, jak zkusit své přátele zachránit. Musí se znovu proměnit v Příšerákovi. Jako mumie, vlkodlak, upírka a Frankensteinovo monstrum se přes tropické pláže i zasněžené hory vydávají po stopách Mily a jejích zajatců…

Film se promítá v kinech s českým dabingem od čtvrtka 24. března.

-red-
foto/video: Totalfilm Media, Bioscop © 2022