Video: Sandra Bullock a její problematické šaty v komedii Ztracené město

Pokud se vám mezi nekonečnými zástupy romantických komedií a pokračování komiksových hrdinských eposů stýská po oddechovce ve stylu osmdesátek a filmů typu Honba za diamantem, tento týden pro vás jeden z distributorů má řešení. Je jím ulítlá dobrodružná komedie Ztracené město s hvězdným obsazením. Sandra Bullock a Channing Tatum se pokoušejí v džungli přežít nápady maniakálního Daniela Radcliffa. Chybět nebude ani Brad Pitt se slušnou vlasovou kšticí. Podívejte se na další ze série videí z placu, tentokrát o problémových šatech hlavní představitelky.

Bullock ve filmu hraje Lorettu Sageovou, spisovatelku, která celou svou kariéru píše o exotických místech ve svých populárních romanticko-dobrodružných knihách. Svou novou knihu se zdráhá propagovat, protože by raději trávila čas ve vaně při pití Chardonnay s ledem. Přesto souhlasí, že se vydá na turné s Alanem (Tatum), pohledným modelem z obálky, který slouží jako tvář její série, aby se setkala s fanoušky a prodala tisíce výtisků svého románu.

Věci naberou spád, když ji unese výstřední miliardář (Radcliffe), který doufá, že se jí podaří objevit poklad starobylého ztraceného města z jejího posledního příběhu. Alan chce dokázat, že je víc než jen hezká tvářička, a tak se ji vydává zachránit do nebezpečné džungle a pomoci najít poklad dřív, než bude navždy ztracen.

Ve filmu Ztracené město se objeví i Brad Pitt, Patti Harrison, Da’Vine Joy Randolph a Oscar Nunez.

Ztracené město režírují Adam a Aaron Neeovi, kteří mají na svém kontě nezávislé snímky stejně jako připravovaný blockbuster Masters of the Universe. Spolu s Danou Fox (Cruella) napsali také scénář.

Ztracené město uvede do kin CinemArt 24. března.

-red-
foto/video: CinemArt © 2021