Fantastická zvířata potřetí v kinech – Soutěž o dárky k Brumbálovým tajemstvím

Brumbálova tajemství – tak zní podtitul třetího pokračování čarodějnické ságy Fantastická zvířata, která započala v roce 2016 prvním dílem a přes Grindelwaldovy zločiny o dva roky později, jsme se až letos dočkali třetího dílu. V něm prim hraje postava Brumbála a Grindelwalda (po Deppových skandálech přeobsazena Madsem Mikkelsenem). Společně s distributorem filmu jsme pro vás připravili atraktivní soutěž o dárky k filmu, včetně luxusních replik hůlek Brumbála, Grindelwalda i Mloka Scamandera.

Profesor Albus Brumbál ví, že mocný temný kouzelník Gellert Grindelwald je na cestě převzít moc nad kouzelnickým světem. Protože není schopen ho zastavit sám, pověří magizoologa Mloka Scamandera, aby vedl neohrožený tým kouzelníků, čarodějek a jednoho chrabrého mudlovského pekaře na nebezpečné misi, kde potkají stará i nová fantastická zvířata a střetnou se s rostoucí armádou Grindelwaldových následovníků. Ale jak dlouho bude moci Brumbál zůstat stranou, když jsou sázky tak vysoko?

Soutěž o tašky s dárky k filmu

SOUTĚŽ probíhá od 8. 4. do 14. 4. 2022. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Vertical Entertainment. Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Brumbálova tajemství”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.