Jiří Langmajer je žena! Pokračování Po čem muži touží 2 jde do kin (video)

Komedie Po čem muži touží 2 režiséra Rudolfa Havlíka vstoupí doslova za pár hodin do kin. Ve čtvrtek 21. dubna se opět vrátí herci z prvního dílu, i když budou řešit nově nastalé problémy tak trochu v opačném gardu. Anna Polívková se totiž tentokrát probudí v těle muže – Jiřího Langmajera.

Psycholožka Irena (Anna Polívková) zapíjí zklamání z rozchodu s přítelem a vysloví bizarní přání: chci bejt chlap! Ráno se probere v těle muže (Jiřího Langmajera) a dostane šanci zjistit, jací chlapi vlastně doopravdy jsou. Proto se role Ireny/Irena stane v tomto snímku velkým koncertem Jiří Langmajera.

Ten se na roli připravoval opravdu důsledně a jak sám říká promítl do ní bohaté životní zkušenosti, Když něco hraji, tak se snažím většinou vycházet jenom sám ze sebe a zkusit si to sám na vlastní kůži,“ říká Jiří Langmajer.

„Jirka po mě chtěl, abych ho tak trochu koučovala, což mě rozesmálo,“ přiznává Anna Polívková. „Nakonec jsme nějaká gesta nahráli, ale nic většího nebyl čas.“

Ve filmu dále hrají Marek Taclík, Tereza Kostková, Pavel Šimčík, Ondřej Kavan, Leoš Noha, Oskar Hes, Zuzana Kronerová, Jiří Maryško, Radek Holub, Michal Kavalčík, Martina Babišová nebo modelka a herečka Pavlína Němcová.

Bláznivá komedie Po čem muži touží 2 vzniká v produkci společnosti Fénix Film s.r.o. – Dany Volákové a Michaely Flenerové.
Do kin film uvádí distribuční společnost Cinemart.
-red-
zdroj: U. Donátová
foto/video: Fénix Film, Vojtěch Resler, CinemArt, Totalfilm Media © 2022