Thor zažije lásku jako hrom – očekávaná marvelovka má teaser trailer (video)

Je tomu teprve pár dní, co fanoušci na základě nevinné instagramové fotky Taiki Waititiho, Chrise Hemsworthe a Tessy Thompson vydedukovali, že první trailer na Lásku jako hrom vyjde 2. 4. 2022. Datum sice podle zdvižených prstů a gest na fotce neodhadli úplně přesně, první teaser trailer na čtvrtého Thora je ale konečně tady. Tradičně vám nabízíme dabovanou i titulkovanou verzi.

thor-laska-jako-hrom

První Avenger, který se nespokojil s pouhou trilogií sólovek, sice překonal čtrnáct let starý rekord Neuvěřitelného Hulka spočívající v nejkratším okně mezi uvedením prvního traileru a premiérou filmu, zveřejněné záběry to ale fandům plně vynahrazují. Druhý Thorův film od novozélandské hračičky Waititiho totiž pokračuje v osmdesátkově pop-artovém, ulítlém stylu Ragnaroku a Strážců galaxie a v první ukázce vypadá zatím naprosto parádně.

Bůh hromu v něm za zvuků Guns N’Roses shazuje posttraumatické faldy nabrané po Thanosově lusknutí, pokračuje v love-to-hate špičkování se Starlordem a ​rychle ukáže i opravený Mjölnir v rukou Thorovy staronové známé.

Jak jeho nová vesmírná odysea dopadne se dozvíme 7. července v kinech.

Martin Mažári, Totalfilm.cz
foto/video: Falcon, Marvel, Disney © 2022