Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

FESTIVAL NEJHORŠÍCH A BIZARNÍCH FILMŮ PRÁVĚ PROBÍHÁ V PRAZE. O FESTIVALU NARUBY VÍC TADY.

Bambitka 2 se vrátila do Zlína, v kině zazněl živě hit z pohádky (video)

Na Zlín Film Festival se téměř po roce vrátili tvůrci filmu Tajemství staré bambitky 2. Vloni si festivaloví diváci připomněli první díl a viděli premiéru traileru. Letos delegace v čele s režisérem Ivem Macharáčkem a herečkami Veronikou Khek Kubařovou, Kamilou Janovičovou a Valentýnou Bečkovou přivezli divákům druhý díl. Ten stačil od své únorové premiéry potěšit v kinech už 350 tisíc diváků. Pokračování pohádkového hitu provázejí oblíbené písničky z tvůrčí dílny Václava Noida Bárty. Přímo v sále před festivalovou projekcí zazpívala představitelka královny Julie Veronika Khek Kubařová písničku Když se smůla lepí na paty. Podívejte se na video.

Ve festivalové delegaci nechyběl také Zlíňák a scenárista pohádky Evžen Gogela. Ten je i autorem textů písniček. Celý soundtrack najdete i na oblíbených streamovacích platformách jako je Spotify.
Pohádka navíc nedávno vyšla i jako audiokniha. První díl načetl herec Jan Čenský. Dvojku vypráví Veronika Khek Kubařová. Obě audio vyprávění obsahují i písničky z filmu.

Delegace k filmu Tajemství staré bambitky 2 (foto: ZFF)

V pohádce Tajemství staré bambitky 2 se vracíme za králem Jakubem (Tomáš Klus) a královnou Aničkou (Kamila Janovičová), kteří mají malou princeznu Johanku (Valentýna Bečková). Na plátnech kin samozřejmě uvidíme i bývalého loupežníka a nyní hrnčíře Karabu (Ondřej Vetchý), kterému do cesty vstoupí královna Jůlie (Veronika Khek Kubařová) ze sousedního bohatého království. A chybět samozřejmě nemůžou ani zlotřilí rádcové Ferenc (Miroslav Vladyka) a Lorenc (Jiří Lábus).

Pohádka vznikla ve společnosti Fairytale Production s.r.o., v koprodukci s Českou televizí, koproducentem je také společnost innogy. Do kin ji uvedla společnost Bioscop.

-red-
foto/video: Totalfilm Media, ZFF, Fairytale Production © 2022

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast