Kámoši: První gay romantická komedie velkého studia má trailer

Kámoši (Bros) je první romantickou komedií o dvou homosexuálech, kterou financuje velké studio (Universal), a celé obsazení je plné LGBTQ+ herců. Trailer nám představuje Bobbyho (Billy Eichner) a Aarona (Luke Macfarlane), dva gaye, kteří jsou tak zaneprázdněni chaosem každodenního života, že si nemohou najít čas na lásku. Osud má však zvláštní způsob, jak lidi spojit, když to nejméně očekávají. Podívejte se na video.

Poté, co se cesty Bobbyho a Aarona nečekaně zkříží, začíná mezi nimi chtě nechtě vznikat milostný vztah. Trailer slibuje klasickou romantickou komedií, kde se dva lidé potkají, zamilují a sbližují se. Film bude také ale podle tvůrců zkoumat, jak moc se soustředíme na na každodenní řešení problémů, že si často zapomínáme najít čas na druhé lidi.

Novinku režíruje Nicholas Stoller podle scénáře, který napsal společně s titulní hvězdou Billym Eichnerem. Mezi Stollerovy předchozí scénáristické počiny patří Zoolander 2, Sousedi 2 a Yes Man, což znamená, že má s úspěšnými komediemi bohaté zkušenosti.

Do českých kin film uvede CinemArt 17. listopadu.

-red-
foto/video: CinemArt, Universal © 2022