Párty Hárder představuje trailer bez cenzury, letní masakr se blíží (video)

Dvě verze traileru posílají tvůrci pokračování legendární komedie Párty Hárd svým fanouškům: jednu, která je pro silné povahy a druhá, kterou průměrně zdatný jedinec dokáže zvládnout bez újmy. Obě verze právě zveřejněného finálního traileru komedie Párty Hárder: Summer Massacre vám přinášíme. V pokračování se vrátí parta kamarádů prvního filmu. Z předchozích událostí se už trochu oklepali a v létě vyrazí na proslulou Ibizu východu – na Mácháč, legendární místo plné mejdanů, muziky a nevázaného sexu.

Filmoví kámoši si slibují životní zážitek a pochopitelně i prázdninovou soulož. Užijí si léto, nebo selžou a čekají na ně leda tak ponížení, nedobrovolný celibát a Srbské milice?

Režisér Marty Pohl, známý jako kontroverzní rapper Řezník nebo jako autor Mártyho frků, natočil pokračování své extrémně nekorektní komedie Párty Hárd, jež během tří let získala kultovní status a na YouTube ji vidělo přes milion lidí.

Film Párty Hárder: Summer Massacre vstoupí do českých kin 23. června 2022 a tvůrci slibují ještě ostřejší zábavu, skutečný letní masakr a další nejstrašnější mejdan v historii filmu.

Párty Hárder (foto: Bontonfilm)

Pokračování filmu Párty Hárd dodržuje všechna pravidla filmových pokračování. Měl by být větší, bláznivější, vtipnější a odvážnější. „V druhém dílu máme větší výpravu i štáb, více herců, rekvizit a lokací, speciální efekty, pár davových scén a animovanou pasáž. Pořád to ale bude velká jízda plná černého humoru, frustrace, masturbace a konzumace všeho možného. Podtitul Summer Massacre naplníme,“ slibuje režisér Marty Pohl.

Párty Hárder: Summer Massacre (foto: Bontonfilm)

Po vzoru řady velkých režisérských jmen Hollywoodu se i Pohl rozhodl vsadit na autenticitu, veškeré scény z Mácháče proto štáb natáčel vloni v létě na plážích, diskotékách a v kempech skutečného Mácháče.

Nečekanou popularitu Párty Hárd ukázala loňská veřejná sbírka pro aktuální pokračování, které fanoušci podpořili částkou přes 1 200 000,- během několika týdnů. U prvního dílu jsme část lidí platili alkoholem a drogama. Byla to sranda, ale to už jsme pro pokračování nechtěli,“ říkal během sbírky režisér Marty Pohl.

Párty Hárder: Summer Massacre (foto: Bontonfilm)

“Českej film už řadu let smrdí zapářkou a až na ojedinělé výjimku se tu dokola točí ty stejný sračky s okoukanejma hercema. Chápu, že části divácké obce to vyhovuje, ale zbytek trpí a na českej film prostě do kina nepřijde. Přesně tenhle segment frustrovanejch diváků chceme uspokojit a naservírovat jim něco, co se tu běžně netočí. A kdoví, třeba to inspiruje i další filmaře k tomu se trochu odvázat,” hlásí režisér a autor scénáře Marty Pohl.

-red-
zdroj: Lukáš Vedral
foto/video: Bontonfilm © 2022